Galaxy S5 Çok Garip Sorunum Var Sanırım İlk Bakarmısınız ? | TurkDevs Android Geliştiriciler Forumu
  1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.

Galaxy S5 Çok Garip Sorunum Var Sanırım İlk Bakarmısınız ?

'Android Sorun & Yardım Bölümü' forumunda yazar26 tarafından 10 Eylül 2016 tarihinde açılan konu

1. yazar26 Kayıtlı Üye Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Merhaba arkadaşlar Galaxy S5 SM-900FQ kullanıyorum sürümüm 6.0.1 root atamıyorum odinle atmaya çalışırken start yapınca bar doldukdan sonra yeniden başlatırken bit werrently : recovery diyor ve logo dahi gelmeden açılmıyor telefon geliştirici seçeneklerinde usb ayıklıyıcı açık fakat oem kilidi diye birşey yok neden böyle anlamadım. Stock rom vs atarken sorun çıkarmıyor 5.0 a çekdim telefonu yeniden root atmaya çalıştım yine aynı sorunla karşılaştım programlarla da root olmuyor ben ne yapabilirim twrp recovery de yüklenmiyor o yöntemide denedim. 6.0.1 de tek SM-900FQ dosyası yerine SM-900F ile root denedim onda oldu fakat her telefon açılırken bit werrently : kernel diyip açılıyordu rootluydu niye böyle yani ben ne yapabilirim 5.0 dada olmuyor 6.0.1 dede aynı telefondan olanlarda böyle bir sorun yok lütfen yardımcı olun :emoji_slight_smile:

2. phesehemist0 Yönetici Site Yetkilisi Yönetici

Alınan Beğeniler:
    803
    Burdan deneyin samsung root konusunda sikintili.
    Please login or register to view links

postha bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş

iHax Community