1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.

Galaxy S5 Çok Garip Sorunum Var Sanırım İlk Bakarmısınız ?

'Android Sorun & Yardım Bölümü' forumunda yazar26 tarafından 10 Eylül 2016 tarihinde açılan konu

1. yazar26 Kayıtlı Üye Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Merhaba arkadaşlar Galaxy S5 SM-900FQ kullanıyorum sürümüm 6.0.1 root atamıyorum odinle atmaya çalışırken start yapınca bar doldukdan sonra yeniden başlatırken bit werrently : recovery diyor ve logo dahi gelmeden açılmıyor telefon geliştirici seçeneklerinde usb ayıklıyıcı açık fakat oem kilidi diye birşey yok neden böyle anlamadım. Stock rom vs atarken sorun çıkarmıyor 5.0 a çekdim telefonu yeniden root atmaya çalıştım yine aynı sorunla karşılaştım programlarla da root olmuyor ben ne yapabilirim twrp recovery de yüklenmiyor o yöntemide denedim. 6.0.1 de tek SM-900FQ dosyası yerine SM-900F ile root denedim onda oldu fakat her telefon açılırken bit werrently : kernel diyip açılıyordu rootluydu niye böyle yani ben ne yapabilirim 5.0 dada olmuyor 6.0.1 dede aynı telefondan olanlarda böyle bir sorun yok lütfen yardımcı olun :emoji_slight_smile:

2. phesehemist0 Geliştirici Üye Geliştirici Üye

Alınan Beğeniler:
    276
    Burdan deneyin samsung root konusunda sikintili.
    Please login or register to view links

Bu Sayfayı Paylaş

iHax Community