Arama sonuçlarınız

 1. Prusias

  Play store

  Telefona yeni rom atıcam dolayısıyla uygulamalar silinicek. Play storedan powerampı satın almıştım rom attıktan sonra tekrar mı satın almam gerekicek yoksa ödeme yaptığım için ücretsiz indirebilir miyim?
 2. Prusias

  Play storedan uygulama satın alma

  Biliyorsunuz ki nova launcher prime indirime girdi. Bu fırsatı değerlendirip satın almak istiyorum fakat banka kartımın numarasını doğru yazmama rağmen geçersiz diyor. Operatörüm ise vodafone. Mobil ödeme ile de alamıyorum. Başka bir yolu var mıdır?
 3. Prusias

  Yüksek ses uyarısı iptali

  Bu uyarıdan nasıl kurtulabilirim. Root vs var
 4. Prusias

  Flash Player Etkinleşmiyor

  Chromium tarayıcı kullanıyorum. Flash player aktif olmuyor. Fakat chrome'da aktif. Ne yaptıysam chromium'da aktif edemedim. Bilgisi olan var mı?
 5. Prusias

  Snapchat Sorunu

  Snapchatte video çekiyorum sorun yok fakat hikayeme eklediğimde bozuk olarak yayınlanıyor bu sorunu nasıl çözerim ?
 6. Prusias

  Miui SystemUI

  Miui v6 rom kullanıyorum. Saat sol tarafta onu ortaya, şarj simgesini ise sol tarafa almak istiyorum. Apkyı açıp nereye bakmam gerek?
 7. Prusias

  Root sorunu

  Yeni kurdugum romda xposede root izni verdim. Sonra root kalktı. Root checker ile baktım root yok. Romu yeniden kurmadan nasıl rootlarim.
 8. Prusias

  Apk Sürüm

  Herhangi bir uygulamanın apksıyla oynayarak versiyonunu sadece rakamsal olarak değiştirebilir miyiz?
 9. Prusias

  [ZIP] [CWM] FLUX FONT

  GidGat ve LegenD rom serilerinde kullanılan font. Kurulum: Herhangi bir sıfırlama yapmadan cwmden yükleyin. Unutmayın! Bunun için cihazda custom recovery kurulu olmalı. Ve kitkat romlara kurun. JellyBean romlarda emojide bozukluk yapıyor. İndirme linki: https://yadi.sk/d/DQDMk5NqgNYRp...
 10. Prusias

  Bildirim paneli edit

  Resimde işaretlediğim yerin ve parlaklık ayarı kısmının arka planını nerden değiştiricem. şeffaf olsun istemiyorum.
 11. Prusias

  kapasitif tuşlar

  Alttaki kapasitif tuşların titreşimini sessiz modda açabilir miyiz? Custom rom kullanıyorum kitkat.
 12. Prusias

  Shake&Brush

  Shake&Brush (Son uygulamalar sallayarak sonlandırma) özelliği olmayan roma nasıl o özelliği dahil edebilirim? Harici bir uygulamayla değil, sistemde bunun olmasını istiyorum.
 13. Prusias

  Titreşim kontrolü

  Jelly Bean sürümde telefon genel ses profilinde değilken alttaki home geri ve seçenekler tuşuna dokununca titriyordu. Güncel kitkat romlarda bu özellik yok. Ben GG Ultimate rom kullanıyorum. Sessiz veya titreşim modunda alt tuşların titreşimini açabilir miyiz?
 14. Prusias

  Settings.apk edit

  Resimde işaretlediğim aç kapa tuşlarının renklerini nerden ve nasıl değiştirebilirim? Settings.apk arka planı nerden ve nasıl değiştirebilirim?  İki değişim için de sadece png düzenlemesi yeterli mi yoksa xml kodlarını da mı düzenlemek gerek? Resim örnek olsun diye attım :)
 15. Prusias

  BootAnimation sorunu

  http://forum.turkdevs.com/konu-anlatim-gif2-bootanimation.html Anlatımdakileri yaptım fakat oluşturulan cwm için olan zipi flaşlarken hata aldım. -Philz recovery kullanıyorum- Oluşan zipi system/media klasörüne atıp izinlerini ayarladım yine olmadı. - zip adı bootanimation.zip flaşlanması...
 16. Prusias

  Portlama sorunu

  Portladığım her rom logoda kalıyor. Forumda bootfix vardı onu denedim fayda etmedi nedeni ne olabilir?
 17. Prusias

  Legend v10

  Legend v10 kurunca otomatik yeniden başlatıyor. Onu engelleyebilir miyiz? Bir daha kapatım fix flaşlamak yerine direkt flaşlamak varken  :D
 18. Prusias

  [XPOSED] Youtube Backround Playback

  Youtube Backround Playback. http://repo.xposed.info/module/com.pyler.youtubebackgroundplayback Youtube'a girip herhangi bir video açtığınızda home tuşuna basınca uygulamadaki video durur ve ses gider haliyle. Bu modül ile home tuşuna basınca video ve ses durur ama endişelenmeyin bir iki...
 19. Prusias

  System uı değişim

  http://forum.turkdevs.com/konu-4-4-2-one-shot-android-l-rom.html şu romun system uı (bildirim paneli kısmını) legend v11 roma nasıl geçirebilirim?
 20. Prusias

  power menu recovery ekleme

  Power menüsüne recovery seçeneği ekleyebilir miyiz ?
Üst