Arama sonuçlarınız

1. Asderdd

Android Web Server için yardım eder misiniz?

Termux uygulaması üzerinden apache2 yükleyip kullanabilirsin.
  2. Asderdd

Axon 7 qnc yedeği lazim

Qcn dosyasını kendi cihazımdan yedeklemiştim, birinci imei için hex editor üzerinden aa aa aa aa aa aa aa aa , ikinci imei için bb bb bb bb bb bb bb bb şeklinde arama yapıp bu değerleri kendi imei adreslerine göre düzenlemelisin. Not: qcn yüklemeden önce modemst1, modemst2 ve fsg...
  3. Asderdd

Gm 5 Plus Erasing Ekranı

Muhtemelen emmc çipi hasar görmüş. Ancak repartition işlemi yapıp miui 10 kurmayı deneyebilirsin.
  4. Asderdd

Gm5 plus ve diğer usb type-c kablosunu kullanan telefonlar için EDL CABLE?

Edl kablosunu herhangi bir type-c kablodan yapabilirsin. Hatta elinde USB uzatma kablosu varsa onunla da yapabilirsin. Ayrıca çeşitli sitelerde satılan bir aparat ile de üzerindeki tuşa basarak edl moduna alabiliyorsun. Buradaki yöntemlerin tamamındaki mantık siyah ve yeşil kabloları birbirine...
  5. Asderdd

[ARM64][PORT][8.0] JourneyUI for GM 5 Plus

Journeyui zipi bootstacks içermediği için miuiden geçişte tekrar repartition yapman gerekiyor.
  6. Asderdd

Telefonumu baska bir telefona klonlamak?

Son sürüm twrp üzerinde tüm tikleri işaretleyerek yedek alıp, aldığın yedeği diğer cihaza aktarıp geri yükleyerek imei de dahil olmak üzere tıpa tıp aynısını elde edebilirsin. Ancak yedeği ikinci cihaza yüklemeden önce ikinci cihazın imei yedeğini twrp üzerinden almanı tavsiye ederim.
  7. Asderdd

[PORT] [ARM64] GM 5 Plus Miui 10.2 Global ROM

Oguzmoolhaz link bugün yenilecek.
  8. Asderdd

Supersu'dan Magisk'e geçiş

Stock boot.img yükleyip üzerine magisk kurabilirsin.
  9. Asderdd

GM 5 PLUS STOCK ROM NOUGAT[FASTBOOT]

Alttaki konudaki anlatımı uygula. [EDL][7.1.1][FINAL] GM 5 PLUS NOUGAT STOCK ROM
  10. Asderdd

O hâlde zipi yükleyebildiğinden emin ol önce.
  11. Asderdd

musti114708 Herhangi bir yerden dpi ile ilgili bir ayarı kurcaladıysan onun sonucu olarak fix etki etmiyordur. Wipe yaparsan düzelir.
  12. Asderdd

Reklamları ROM içerisine koyan ben değil Xiaomi'dir. Tüm Xiaomi cihazlarda mevcuttur. Ayrıca her uygulamanın kendi ayarları içersinde reklamları kapatmak için seçenek mevcuttur.
  13. Asderdd

WİFİ BT SORUNU

Yakında bunun için bir paylaşım yapacağım muhtemelen ikinizin sorununa da çözüm olacak.
  14. Asderdd

Müsait olunca onunla da ilgileneceğim. Tüm romları aynı anda paylaşmak gibi bir niyetim yok.
  15. Asderdd

Roma güncelleme gelecek ancak şu sıralar meşgul olduğum için tarih veremiyorum. Video sorunu sonradan fark edildi, geçici bir çözüm olarak cihazı yeniden baslatirsaniz video kaydı normal şekilde çalışacaktır.
  16. Asderdd

Repartition QPST problemi

Denetim masasından QPST isimli programı kaldırıp, EDL Stock rom konusunda paylaştığım 460 sürümünü deneyin. Ayrıca yaşadığınız sorunu yeni konu açıp yazmak yerine ilgili konuya yazın.
  17. Asderdd

Gm5 Plus Titreşimi artırma yolları nelerdir?

Miui 10 ve Journeyui romlarda titreşim en yüksek düzeyde.
  18. Asderdd

A.s, telegram üzerinden bana ulaşabilirsiniz.
  19. Asderdd

Gm 5+ Miui 10 Custom Rom Video Çekme Sorunu

Yaşadığınız sorun hakkında yeni konu açmak yerine ana konuya sorununuzu belirtip konu sahibinin cevap yazmasını bekleyin.