Arama sonuçlarınız

1. ceren2000naz

lg g5 8.0 stock rom

H850TR30a_00_OPEN_TR_OP_0206.kdz lg g5 stock rom turkey lazım olan kullansın..
  2. ceren2000naz

Lg l80 stock ROM lazim

LG L80 Firmware Archive
  3. ceren2000naz

CHROME DA RESET

Arkadaşlar formattan sonra chrome 'u kurdugumda ve açtığımda pc kendini resetliyor.Bu konuda bilgisi olup yardım edebilecek kimse varmı.
  4. ceren2000naz

e tab 5 5.1 stabil rom mukemmel sıfır hata

Merhaba bu cihazın işlemcisi 64bit tir bilgine..
  5. ceren2000naz

[6.0.1][V1.3]Stabil CM13 For E-Tab 5 Port ROM By_KadirAyyıldız

gapps olarak hangisini indirelim??? gapps olarak hangisini indirelim??? ARM 6.0 mini mi hangisi cevap verebilecek kimseler varmı bu platformda opera vpn de güzel çalışıyor beyler beyler hangi gapps 'ı yüklemek gerekir cevap lütfen
  6. ceren2000naz

[LP] ETAB-5 Lollipop 5.1 Stock Rom

general mobile yazısı dönüp duruyor bi türlü menü gelmiyor,uzunmu sürüyor açılışı??? ben bu romu daha önce de denedim yıne aynısını yapmıştı
  7. ceren2000naz

[5.1.1][LP] X RoM For E-TAB 5

link kırık yeni link verilebilirmi...
  8. ceren2000naz

[5.1]Lollipop for E-Tab 5 Xperia Stock EdiT RoM

rom dosyasını mega da bulamadım istediğiniz dosya artık yok diyor,yeni bir link verebilirmisin?? ayrıca ses yükseltme link ide kırık
  9. ceren2000naz

GM 4G pc tanımama sorunu

tüm driver leri kurmama rağmen pc bağlantısını kuramadım,o yüzden account açamadım .bunların dışında fikri olup yardımcı olabilecek varmı?
  10. ceren2000naz

stock rom 30n eur

G3 D855 stock rom avrupa son sürüm ihtiyacı olan arkadaşlara......
  11. ceren2000naz

[LP] ETAB-5 Lollipop 5.1 Stock Rom

gapps olarak hangisini indirmek gerekir pico mu mini mi
  12. ceren2000naz

stock rom youtube kısıtlı mod sorunu

öğrenci adlı stock rom atarsan kısıtlama olmuyor,daha önce yayınlandı bu rom sitede biryerlerde vardır.... tabi bu kısıtlama twrp den girip MEB' e ait bütün uygulamaları kaldırırsan daha garanti oluyor.FYİ Ayrıca en stabil ve sorunsuz çalışan tabiki kendi 4.4.2 rom'u,bütün romları şahsen tek tek...
  13. ceren2000naz

tamam anladım tşk. kamera da görüntü 4:3 gibi görünüyor fakat resim çekip baktığında normal ,resim çekme tuşu yarım görünüyor ikonlar döndürdüğün yönde değil sağa bakıyor ayarlar da aynı şekilde tabi.Fm radyo doğal olarak çalışmıyor tabi içinde radyo devresi olmadığı için.Samsung teması yükledim...
  14. ceren2000naz

M8 stock rom (türkiye de dahil)

htc M8 stock rom türkiye dahildir(europe),daha nasıl açabilirim??
  15. ceren2000naz

gapps dosyası hangisi inecek ARM / 6.0 / STOCK olanımı seçecegiz
  16. ceren2000naz

M8 stock rom (türkiye de dahil)

Loading site please wait... arkadşlar linki bilmemki atabildimmi,görebiliyormusunuz acaba bu konuda deneyimim yokta..
  17. ceren2000naz

E TAB 5 TURK DEVS TASARIM

Beyler bir düzeltme yapmak isterim (power+ses açma) tuşları ile recovery moduna girilir,hatırlatırım.
  18. ceren2000naz

[6.0.1][ALE-L21][SİNGLE SİM]HUAWEİ P8 LİTE MM UPDATE BY Kronos

klasör içindeki romu 4gb lık hafıza kartının içine at kartı tak telefonu kapat volume -/volume+/power tuşlarına aynı anda bas otomatik yükleme başlayacaktır. Ayrıca şunuda belirtmek isterim ki lolipop daha stabil ve hızlı idi 6.0 ın en bariz eksi özelliği ekran hassasiyetinin azalmış...
  19. ceren2000naz

[TWRP] ETAB 5 ÖĞRETMEN STOCK ROM+STOCK RECOVERY by Celuk (Bilgisayarsız)

sevgili celuk yazındaki bir hatayı düzeltmek isterim twrp'ye ses açma+power düğmesiyle geçiliyor,sanırım atladın.
  20. ceren2000naz

[FİNİSH][7.1.2][N]Resurrection Remix 5.8.4 For E-TAB 5

güzel olmuş eline sağlık gayet stabil çalışıyor,tabi kameranın çalışmaması da bir handikap olmuş ama yinede güzel.Emeğe saygı duymak gerek.