Arama sonuçlarınız

 1. A

  [Soru]Bir Roma Dil Ekleme

  Diyelim ki elimizde bir stok rom var ve içerisinde Türkçe yok Apk ları teker teker Türkçeleştireceğimizi varsayarsak Ayarlar kısmında Dil kısmında Türkçe çıkması için ne yapmak lazım? Tüm apkları Türkçeleştirmek mi gerekir? Başka bir yere ekleme çıkarma yapmak gerekir mi?
 2. A

  Türkçe dil sorunu

  ayarlarda Türkçe dil seçeneğinin çıkması için tüm apklara values-tr mi eklemek gerekir?
 3. A

  Browser.apk İçindeki Default Arama Motoru Değiştirme

  smali dosyalarının içinde diye tahmin ediyorum. decompile etmeyi başardım meğer apktool lolipop da hata veriyormuş farklı versiyon indirdim sorunsuz decompile ettim. biraz da meizu ile uğraşayım :)
 4. A

  Browser.apk İçindeki Default Arama Motoru Değiştirme

  decompile edeken hata vermiş. 3 tane framework de install ettim oysaki. bu meizu çok zor.
 5. A

  Browser.apk İçindeki Default Arama Motoru Değiştirme

  Meizu m2 note kullanıyorum Tarayıcıda default olarak www.google.com.hk arama motoru seçili Hiçbir şekilde ayarlardan değişmiyor Apk'yı decompile etsem bu ayarı nerden değiştirebilirim? Hangi dosyanın içine bakmam lazım?
 6. A

  Garanti Ve Cihaz Değişimi

  kardeş faturanı servis fişlerini fotokopi olarak ekle. güzel bir de açıklayıcı dilekçe yaz. paramın iadesini talep ediyorum de. kaymakamlığa git orda sana yol gösterirler. kolay gelsin.
 7. A

  Garanti Ve Cihaz Değişimi

  kardeş tekrar yollama garantiye 4 kez yolladıysan kaymakamlığa git tüketici heyetine 4 kez gittiyse paranı iade alırsın. karşı tarafın avukatını bile çağırmazlar. direk paranı alırsın. biraz sürer ama alırsın. fatura tutarı iadesi iste tüketici heyetinden.
 8. A

  Navigasyon İçin Telefon Tavsiye

  Program olara HERE kullaniyorum ankara içi memnunum ama discovery GPS çok kötü çok yavaş uydu buluyor bazen bulmuyor
 9. A

  Navigasyon İçin Telefon Tavsiye

  İnternetsiz de navigasyon kullanabilcegim hızlı şekilde uydu bulabilen 500-600 TL civarında ikinci eli olan bir cihaz tavsiye eder misiniz?
 10. A

  Dinamik status bar?

  http://forum.xda-developers.com/redmi-1s/themes-apps/guide-dinamic-statusbar-t3112991/ Burda guide var ama karisik ben cozemedim. Bi de rus sitesinde 4.4.2 kitkat kat için anlatım yapmışlar Rusça yok onu da cozemedim.
 11. A

  Ekran Netliği ve Canlılığı

  valla avatar diye cizgi film var diye biliyordum ama ayrıntısını bilmiyordum.
 12. A

  [İSTEK] Dİnamic Status Bar

  linkteki anlatımda place DSBSettings.smali into folder "smali" ,after recompile and decompile automatic place directories name smali ne demek istiyor? DSBSettings.smali dosyasını smali klasörünün içine at..... gerisini anlamadım? yardım eden var mı?
 13. A

  Ekran Netliği ve Canlılığı

  Google amcaya avatar yazınca bu çıkmıştı :) LCD olayını xda da arastirayim bi tweak filan vardır illaki
 14. A

  Ekran Netliği ve Canlılığı

  Miui romları yüklediğim zaman(v6 5.7.10) cihazın ekranı daha parlak daha keskin görünmesine rağmen stok romda bu keskinlik ve netlik yok. Bunun nedeni ne olabilir stok romda aynı parlaklık ve netliği yakalamak mümkün müdür? build.prop ayalarıyla yapılabilir mi?
 15. A

  Telpa garanti yardimci olurmusunuz

  yazar hocam ilerleyen saatlerde onu da girerler mng kargoya vermişlerdir yada yarın sabah verirler yarın yada öbür gün cihaz elinde. ama boşa gitmiş evde de stock rom atılırdı cihaza.
 16. A

  Telpa garanti yardimci olurmusunuz

  rom atip gonderecekler demek.degisim gorunmuyor. kargoya verilmis
 17. A

  Kamera Sorunu

  garantiden geldi garantinin bitmesine 3 gün kala ama telefon şarj olmuyor şarj soketini bozmuşlar kamerayı yapmışlar ama tel şarj olmuyor. garanti son 3 gün tekrar gönderiyorum bakalım ne diyecekler. bu defa 50 TL alırlar gibime geliyor.
 18. A

  Stock Jb icin Parlaklik cubugu-Rica

  https://yadi.sk/d/MsG8qEBNgemVT
Üst