3G ye Bağlanmıyor

'Samsung Sorun & Yardım Bölümü' forumunda emir1606 tarafından 22 Ocak 2016 tarihinde açılan konu

1. emir1606

emir1606 Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

Cihazım s4 Gt I -9505-.  3G açılmıyor sadece 2G den internete giriyor önceden hiç böyle bi sorun yoktu 3 4 aydır böyle lütfen yardım edin   !!!

2. Murat571

Murat571 Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

bildirim çubuğunda mobil veriye basılı tut şebeke modunu sadece WCDMA yap belki düzelir

3. emir1606

emir1606 Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

WCDMA moduna alınca Simi görmüyor yani "servis yok" yazıyor

4. Berkant Ayhan Karabudak

Kayıtlı Üye

Herhangi bir ayar değiştirdin mi şebeke ile alakalı? Otomatiğe al onu, WCDMA/GSM gibi şeyler yazıyordu, onu seçersen düzelmeli.

5. Twitter123

Twitter123 Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

Kardeşim benim de s4 bende o sorunu yaşadım aldığın yere git  deki telefonumun 3G dosyası bozulmuş onarır mısınız de.

6. emir1606

emir1606 Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

Cvp: RE: 3G ye Bağlanmıyor

Kardeşim bnm telefon yurt dışından geldi klon imeili senin dediğini yaptırsam düzelirmi yine ?

7. Twitter123

Twitter123 Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

Vallah dediklerimi yap olur tabiki de yani 3 4 sefer daha bozulabilir benimde 3 4 Sefer bozuldu gittim yaptım 5 . Den sonra bozulmadı denemeni tavsiye ederim

8. emir1606

emir1606 Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

Tamam kardeşim yardımcı olduğun için teşekkür ederim. Bir de bnm telefon ve hattım 4G yi destekliyor ama klon imeili olduğu için çalışmayabilirmiş onun için de bi çözüm var mı?

9. Twitter123

Twitter123 Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

Vallah kardeşim çalışmadığım yerden sordun kusura bakma cevap veremeyecegim yanlış bilgi vermek istemem

10. emir1606

emir1606 Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

Kardeşim kaç tane telefoncuya gittim yapamayız dediler yeni imei attırsam düzelir mi?

11. IIKiseII

IIKiseII Yasaklı Üye
    Yasaklı Üye

millet konu açcam nasıl yapılıyor ???

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş