[4.4.2]Doogee Valencia2 Y100 Rom for JiaYu G4S

'Jiayu G4s' forumunda Tamer18 tarafından 28 Haziran 2015 tarihinde açılan konu

1. Tamer18

Tamer18 Administrator
    Site Yetkilisi Administrator

303
    202
    43
    Cihaz:
    Lenovo Vibe S1
    ROM:
    Vibe UI v3.1_MM_Row
    Merhaba Arkadaşlar

Bu günün 2. romu ise Jiayu s3 den tanıdığımız New uı aosp tabanlı arayüz.
    Benim portladığım rom ise doogee Valencia2 Y100 cihazına ayit. Bu romu 1dk portladım kıymetini bilin :emoji_grinning:

Kaynak: Linkleri Görebilmek için Giriş Yapmanız yada Kayıt Olmanız Gerekmektedir.

Rom Bilgileri:

- Yepyeni bir arayüz 
    [font='Open Sans', sans-serif]- Aosp tabanlı[/font]
    [font='Open Sans', sans-serif]- [/font][font='Open Sans', sans-serif]Root yoktur[/font]
    [font='Open Sans', sans-serif]- Usb depolama yerine Medya Cihazı(MTP) olarak bağlanın.[/font]

[font='Open Sans', sans-serif]Bilinen Hatalar:[/font]

[font='Open Sans', sans-serif][font='Open Sans', sans-serif]- Usb depolama da tel hafızası görünmüyor. Eğer usb depolamadan bağlanırsanız hafıza kartını telefon gormez. cihazı yeniden başlatmanız gerekir. Yeni cihazların romları bu sıkıntıyı çıkartmakta şuan bir çözümü yok.[/font][/font]

[font='Open Sans', sans-serif][font='Open Sans', sans-serif]Ekran Görüntüleri:[/font][/font]

[font='Open Sans', sans-serif][font='Open Sans', sans-serif][​IMG][/font][/font]
    [font='Open Sans', sans-serif][font='Open Sans', sans-serif][​IMG][/font][/font]

[font='Open Sans', sans-serif][font='Open Sans', sans-serif]Rom Linki: Linkleri Görebilmek için Giriş Yapmanız yada Kayıt Olmanız Gerekmektedir.[/font][/font]

[font='Open Sans', sans-serif][font='Open Sans', sans-serif]____________________________________

Cihaz: JiaYu G4S
    Chipset: MTK 6592
    Geliştirici: Linkleri Görebilmek için Giriş Yapmanız yada Kayıt Olmanız Gerekmektedir.
    Linkleri Görebilmek için Giriş Yapmanız yada Kayıt Olmanız Gerekmektedir.
    ROM: Doogee Valencia 2 Y100 Rom
    Teşekkürler: 
    [/font][/size]
    [/font]

[font='Open Sans', sans-serif][font='Open Sans', sans-serif]                                                                      TurkDevs Ekibi:[/font]
    [/font]

[font='Open Sans', sans-serif]                                                                         [/font][font='Open Sans', sans-serif]@[/font]Linkleri Görebilmek için Giriş Yapmanız yada Kayıt Olmanız Gerekmektedir.[font='Open Sans', sans-serif] [/font]
    [font='Open Sans', sans-serif][font='Open Sans', sans-serif]                                                                         @Linkleri Görebilmek için Giriş Yapmanız yada Kayıt Olmanız Gerekmektedir.
                                                                             @Linkleri Görebilmek için Giriş Yapmanız yada Kayıt Olmanız Gerekmektedir.
                                                                             @Linkleri Görebilmek için Giriş Yapmanız yada Kayıt Olmanız Gerekmektedir.[/font]
    [/font]

2. Dr.Razor™

Dr.Razor™ Administrator

996
    1.346
    93
    Cihaz:
    Nokia 6020
    Eline sağlık hocam. Bu romun discovery için olanı da benden gelsin diyelim müjdeyi verelim :emoji_slight_smile:

3. Lptrex

Lptrex Yasaklı Üye
    Yasaklı Üye

32
    902
    0
    hocam siz yapmasaydınız ben yapacakdım baya güzel bir ara yüzü var 
    bu arada eline sağlık tamer abi

4. Tamer18

Tamer18 Administrator

303
    202
    43
    Cihaz:
    Lenovo Vibe S1
    ROM:
    Vibe UI v3.1_MM_Row
    Teşekkur ederim

5. RomMaster

RomMaster Guest

Arayüz mükemmel fakat şu bildirim çubuğu yazıları beyaz olsa daha bi hoş olur :emoji_grinning:

6. Tamer18

Tamer18 Administrator

303
    202
    43
    Cihaz:
    Lenovo Vibe S1
    ROM:
    Vibe UI v3.1_MM_Row
    Arka plana göre kendi renk değiştiriyor :emoji_slight_smile:

7. Husnucan

Husnucan Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

78
    14
    8
    Yav bu bildigin miui :emoji_grinning: Eline saglikk bu arada :emoji_slight_smile:

8. enemy84

enemy84 Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

usta buna 3 minut battery mod ekliyecen yemede yanında yat olcek

9. AloneCrazy

AloneCrazy Yasaklı Üye
    Yasaklı Üye

eline sağlık tamer hocam bu romu gm discovery için portlayacam

10. Wes

Wes Administrator

2.632
    2.512
    113
    Cihaz:
    ZTE Axon 7
    Ben de başladım hocam :emoji_slight_smile: paslaşalım duruma göre, paylaşırsın sen

11. AloneCrazy

AloneCrazy Yasaklı Üye
    Yasaklı Üye

portlama tamam açılıyorda upload sıkıntı

12. AloneCrazy

AloneCrazy Yasaklı Üye
    Yasaklı Üye

Edit: Dr Razor™ portlayıp paylaşacakmış ben paylaşmayım

13. kontdrakoala

kontdrakoala Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

Piranha iq+ da çalışır mı acaba ? cwm yada twrp ile mi atmalıyım ?

14. Tamer18

Tamer18 Administrator

303
    202
    43
    Cihaz:
    Lenovo Vibe S1
    ROM:
    Vibe UI v3.1_MM_Row
    Jiayu G4S için bu rom
    Piranha ve diger tum androidlerde çalişmaz, yeniden portlanmasi gerekir.

15. Saruman

Saruman Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

bu romun gmd için olanı çıktımı

16. Ümit Gündüz

Ümit Gündüz Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

gmd 4gb ye uyumlu mu arkadaşlar.

17. Tamer18

Tamer18 Administrator

303
    202
    43
    Cihaz:
    Lenovo Vibe S1
    ROM:
    Vibe UI v3.1_MM_Row
    Cvp: RE: [4.4.2]Doogee Valencia2 Y100 Rom for JiaYu G4S

Değil. başka bir cihaz için bu rom.

18. Hypnotica

Hypnotica Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

Bu rom çalışmıyor. İndirdim kurdum ama açılırken ekran degisik renklerle geliyor reset atiyor. Booy.imgdeni sorun var acaba bi yardımcı olurmusunuz?

19. Ümit Gündüz

Ümit Gündüz Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

Cvp: RE: [4.4.2]Doogee Valencia2 Y100 Rom for JiaYu G4S

sağolun hocam denemek isterdim...

Yükleniyor...