[4.4.2]Gionee Elife S5.1 Rom for JiaYu G4S

'Jiayu G4s' forumunda Tamer18 tarafından 4 Haziran 2015 tarihinde açılan konu

1. Tamer18

Tamer18 Administrator
    Site Yetkilisi Administrator

303
    202
    43
    Cihaz:
    Lenovo Vibe S1
    ROM:
    Vibe UI v3.1_MM_Row
    Merhaba arkadaşlar

Yeni bir romla karşınızdayım. Dünyada ilk ve tek JiaYu G4S için portlanan amigo os... :emoji_slight_smile:

Kaynak: https://docs.google.com/uc?id=0B8H5JoBDpTnJNWpNYWNUekZvdFE

Rom Bilgileri:

- Türkçe dil eklendi.
    - Kilit ekranı türkçe yapıldı.
    - Kilit Ekranındaki kasma sorunu giderildi.
    - Kilit Ekranı bildirimlerindeki sorun giderildi.
    - Romda Hafıza kartı özelliği yoktu entegre edildi
    - System fontu Alize font olarak ayarlandı.
    - Font değiştirme özelliği ve yeni fontlar eklendi.
    - Rom boyutu cihaza uygun hale getirildi.
    - Gereksiz uygulamalar silindi.
    - Kamera durdu hatası giderildi.
    - Arka kamera 8 MP olarak görmekte ve stock kameradan daha kaliteli çekmekte.
    - Rom akıcılığı ve stabilite mükemmel.
    [font='Open Sans', sans-serif]- [/font][font='Open Sans', sans-serif]Rootludur. wifi veya 3g ile [/font][font='Open Sans', sans-serif] Kinguser'i aktif ediniz.[/font]

Bilinen Hatalar:

- Stock el feneri çalışmıyor, yerine marketten el feneri kurabilirsiniz.

Ekran Görüntüleri:

Rom Linki: https://yadi.sk/d/iP53vIDsh4uUe

Türkiyedeki Kullanıcılar modem fix i kurmadan romu kullanmasınlar.

Modem Fix: https://yadi.sk/d/nVYsdjGqh4uWQ

Güncelleme : Gionee_S5.1_0201_T8149 güncellemesi yayınlanmıştır. 

Yenilik olarak launcherdeki arka planı buğlu gösterme kaldırılmış ve müzik çalara tr dil ve dts eklenmiş. kilit ekranındaki takılmalar giderilmiş. Zaten ben takılma sorunların halletmiştim. Şuan boyutu fazla olduğu için güncellemeyi paylaşmıycam. Onu yerine müzik çaları link olarak ekliyorum direk kurup telefonu yeniden başlatıp kullanabilirsiniz.

Link:Linkleri Görebilmek için Giriş Yapmanız yada Kayıt Olmanız Gerekmektedir.

[font=Monaco, Consolas, Courier, monospace][font='Open Sans', sans-serif]____________________________________[/font]

[font=Monaco, Consolas, Courier, monospace]Cihaz: Jiayu G4S[/font]
    [font=Monaco, Consolas, Courier, monospace]Chipset: MTK6592[/font]
    [font=Monaco, Consolas, Courier, monospace]Geliştirici: Linkleri Görebilmek için Giriş Yapmanız yada Kayıt Olmanız Gerekmektedir.Linkleri Görebilmek için Giriş Yapmanız yada Kayıt Olmanız Gerekmektedir.
    Linkleri Görebilmek için Giriş Yapmanız yada Kayıt Olmanız Gerekmektedir.[/font][/size]
    [font=Monaco, Consolas, Courier, monospace]ROM: [4.4.2]Gionee Elife S5.1 Rom[/font]
    [font=Monaco, Consolas, Courier, monospace]Teşekkürler: [/font]

[/font][/size]

[font='Open Sans', sans-serif]                                                                      TurkDevs Ekibi:[/font]

[font='Open Sans', sans-serif]                                                                         [/font][font='Open Sans', sans-serif]@[/font]Linkleri Görebilmek için Giriş Yapmanız yada Kayıt Olmanız Gerekmektedir.[font='Open Sans', sans-serif] [/font]
    [font='Open Sans', sans-serif]                                                                         @Linkleri Görebilmek için Giriş Yapmanız yada Kayıt Olmanız Gerekmektedir.
                                                                             @Linkleri Görebilmek için Giriş Yapmanız yada Kayıt Olmanız Gerekmektedir.
                                                                             @Linkleri Görebilmek için Giriş Yapmanız yada Kayıt Olmanız Gerekmektedir.[/font]

2. Green

Green Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

Eline Saglık :emoji_slight_smile:

3. enemy84

enemy84 Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

usta emeğine sağlık ben jiauy g4s kullanıcısıyım inşallah bizleri kurtarırsın 4pda rusça harfleri okumaktan bir hoş olmuştum

inşallah güzel olur...
    [hr]
    usta buna pil modu entegre edilebilirmi diğerleri gibi :emoji_grinning:

4. Tamer18

Tamer18 Administrator

303
    202
    43
    Cihaz:
    Lenovo Vibe S1
    ROM:
    Vibe UI v3.1_MM_Row
    Sagolasin bu arada Flood yapmayalım 

Pil modu derken diğerlerinden kastın anlayamadım 

5. esdizayn

esdizayn Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

mrb bunu nasıl kuracaz k, recovery mod yok fabrika ayarındaki recovery de zip gormuyor img dosyası varmı yada nasıl yuklerim cunku kingo root ile rootladım ama sistem vs sildim biraz onlarda orj rom yuklenirken cıkmıyor pc ye de baglayamıyorum gormuor pc cunku hatta sarj %1 gosteriyor ama tel yinede calısıyor, lutfen acil yardım. discovery air telim onunda orj img dosyası yok telden indirip kurmayı dusunuyom baska care yok :(
    [hr]
    ayrıca mobileunctools la twrp kursa discovery air de oluyormu. kurabilirmiyim yada ..

6. Tamer18

Tamer18 Administrator

303
    202
    43
    Cihaz:
    Lenovo Vibe S1
    ROM:
    Vibe UI v3.1_MM_Row
    esdizayn

Sorunun yeri burası değil yardım bölümünden yeni konu aç yardımcı olunur.

7. Tamer18

Tamer18 Administrator

303
    202
    43
    Cihaz:
    Lenovo Vibe S1
    ROM:
    Vibe UI v3.1_MM_Row
    İlk mesaja güncel tr dil ve dts destekli müzik çalar eklenmiştir.

8. RomMaster

RomMaster Guest

hocam güncellemeyi bir şekilde upload edebilir misiniz discovery için fix şeklinde yapmak için uğraşacam biraz

9. Tamer18

Tamer18 Administrator

303
    202
    43
    Cihaz:
    Lenovo Vibe S1
    ROM:
    Vibe UI v3.1_MM_Row
    Ota Güncelleme yok elimde internetten 1.2gb officiall rom indirdim :emoji_slight_smile:

10. RomMaster

RomMaster Guest

onun linki de olur hocam :emoji_grinning:

11. Tamer18

Tamer18 Administrator

303
    202
    43
    Cihaz:
    Lenovo Vibe S1
    ROM:
    Vibe UI v3.1_MM_Row
    link aklımda değil ama xda dan indirdim

12. ziraatci_10

ziraatci_10 Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

Mesajınızı büyük harflerle yazmayın

13. SuperDroid

Eline sağlık

14. ziraatci_10

ziraatci_10 Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

Bu romu twrp recorvery ile mi yüklüyoruz .

15. Tamer18

Tamer18 Administrator

303
    202
    43
    Cihaz:
    Lenovo Vibe S1
    ROM:
    Vibe UI v3.1_MM_Row
    Evet

16. pasyolka95

pasyolka95 Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

Cvp: [4.4.2]Gionee Elife S5.1 Rom for JiaYu G4S

Azerbeycandan selamlar. Sistem guncellemesi yaparsam calisirmi?

17. Cvp: [4.4.2]Gionee Elife S5.1 Rom for JiaYu G4S

kesinlikle güncellemeyin, o orjinal telefona gelen güncelleme olduğu için cihazı bozar

18. pasyolka95

pasyolka95 Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

Bende kendi kendine sorun oluştu. Kamera kilit ekraninda çalışıyor ama uygulamayla çalışmıyor. Ne yapmalıyım? Başka uygulama istemiyorum

19. Tamer18

Tamer18 Administrator

303
    202
    43
    Cihaz:
    Lenovo Vibe S1
    ROM:
    Vibe UI v3.1_MM_Row

Telefon ayarlarından tüm uygulamalara girin ve kamera verilerini sıfırlayın düzelecektir.

20. pasyolka95

pasyolka95 Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

Yaramadi romu yeniden flashladim. Bir de artik birinci logo da gionee(acilis ekranindaki). Butun romlarda gionee yaziyor nasil degisebilirim?

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş