[4.4.2]ZenUI Rom for JiaYu G4S

Tamer18

Administrator
Merhaba Arkadaşlar

Bu gün payşacağım romda arayüz ve apk lerde oynama yapmadım. portlayıp Jiayu 4GS de çalışır hale getirdim. Herhangi bir sıkıntı yada hata ile karşılaşmadım. İyi günlerde kullanın.

Kaynak: 
Linkleri görebilmek için Giriş yap veya üye ol.

Fix: Aramada karşı tarafa ses gitmeme sorunu giderildi.

Ekran Görüntüleri:

Rom Linki: 

Fix: 

[font='Open Sans', sans-serif]____________________________________

Cihaz: JiaYu G4S
Chipset: MTK 6592
Geliştirici: [size=x-small][font='Open Sans', sans-serif] [/font]
[font='Open Sans', sans-serif][size=x-small][size=small]tamer18[/size][/font][/size]
ROM: ZenUI Rom
Teşekkürler: 

[font='Open Sans', sans-serif]                                                                       TurkDevs Ekibi:[/font]

[font='Open Sans', sans-serif]                                                                         [/font][font='Open Sans', sans-serif]@[/font][font='Open Sans', sans-serif]Dr.Razor™[/font][font='Open Sans', sans-serif] [/font]
[font='Open Sans', sans-serif]                                                                         @SE®DAR 34
                                                                         @Orochi®
                                                                         @MadloveR
                                                                         @SmiLeToLiFe®
                                                                         @Wes
                                                                         @cyber71khan
                                                                         @Asderdd
                                                                         @erencan
                                                                         @bugra333[/font]
[/font][/size]