4g için sanal butonlardan kurtulma yöntemi buldum

#1
arkadaşlar gerek klavyeyle yazı yazarken gerekse oyunların bir kısmında bizim general mobile 4 glerin sanal tuşları büyük problem. ben bu problemden kurtuldum ve alternatif bir programlada bu sanal tuşun yaptığı işi yapıyorum.. şöyleki gravity box ile gezinme çubuğu ölçülerini sıfırladım. button savior programını play storeden indirdim. gerekli ayarlarını yaptım. şimdi minicik yarı şeffaf bir ok dışında ekran tertemiz. pro özelliklerini satın alırsanız daha etkin kullanabilirsiniz button savior adlı programı..
 

Wes

Administrator
#2
Bu kadar uğraşmanıza gerek yoktu. Genişletilmiş masaüstü seçeneğinden tuşların görünmesini istemediğiniz uygulamayı seçebilirdiniz :D
 
#5
akailik işte bende stok rom kullanıyorum. custom romlarda var bahsettiğiniz özellik herhalde. bir an kendimi aptal gibi hissetim sizin ilk cevabınızda neyse boşuna uğraşmamışım. custum romları denedim hepsini lolipoplarda bir iki gün içinde mobil data kayboluyor marshmalow kullanmak isteyincede dokunmatik problemleri var. ben stoktan en iyi verimi aldım. yine döndüm stok roma.stok romda anlattığım yöntemle kurtulabildim sana tuşlardan.
 
Üst