Android one fiyaskosu

mertmete

Kayıtlı Üye
#1
Arkadaşlar discovery cihazimin cami catladi yaptirmaktansa gittim android one aldım veeee çok büyük hata yapmisim.klavyede yazı yazmak mesele dokunmatik tepki vermiyor ölüm yazı yazmak bi tuşa bir hatta iki defa başıyorum anca algılıyor.sarjdan cikarali iki dk olmadı %93 e düştü ekran full kısık ahizeden sesler iğrenç geliyor discovery de iyiydi onu bırak herkes sesin çok kötü geliyor diyor artı dokunmatik yavaş ve sanki tel kasiyor akıcılık iyi değil şimdi sorum sizlere bu teli iade edip paramı alicagim yol ve yöntemleri paylaşır misiniz birde sakın bulaşmayın bu tele benim gibi olmayın teşekkürler.
 

mertmete

Kayıtlı Üye
#3
Benim yaşadığım sorunları çok yerde gördüm hiç arastirmadim bu teli alırken keşke arastirsaymisim ama inşallah güncellemelerle kurtulabiliriz yoksa duvara calasim var bu teli
 
I

Incredible™

#6
iadeyi kabul etmezlerse bile sorunları düzeltirler en azından, forumda başka kullananlarda var senin telefon arada bukadar sorunlu çıkmış dostum :)
 

Tmp341

Aktif Üye
#9
Eğer üründe kendi hiçbir hatan yoksa, ayıplı mal sayılır. 7 gün geçmediyse alalı, cayma hakkın da var. Aldığın yere git, böyleyken böyle de. Eğer sorun çıkarırlarsa, Tüketici Hakem Heyeti'ne gidip bilgi al.

Kısacası, karşı taraf çenesini kullanıyorsa sen de kanuni haklarını kullan hocam.

Saygılar.
 

Mr. ATT

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
#10
Bende aldım bu cihazı hiçbir sıkıntısı yok Allaha Şükür.Demek ki size bozuk cihaz denk gelmiş  :( ayıplı mak olarak geri iade ver bence.
 

Mr. ATT

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
#13
mertmete' Alıntı:
Dokunmatikte sorun var bazen algılanıyor anlam veremiyorum  bataryada 2500 mh hikâye hemen bitiyor
Dokunmatikde  bende de sorun var.Bende discovery de daha seri kullanabiliyordum fakat 4g  bazen  dokunmatikden dolayı yavaşlıyorum.Kardeşim sorunsuz seri kullanıyor.Kişiden de kaynaklı olabilir belki.
 

mertmete

Kayıtlı Üye
#14
Evet discovery hemen algiliyordu buna tekrar tekrar basmak zorunda kalıyorum bakalım güncelleme gelirse belki düzelir orochi hocam gelecek demişti galiba
 

mertmete

Kayıtlı Üye
#16
Bence şarjı discoveryden çok iyi değil şarj birden hızla düşüyor. Saat 10 da çektim sarjdan oyun oynmadim hiç biraz internet birazda foto çektim başka birşey yapmadım şarj %63 ekran kısık bence iyi değil şarjı somuruyor
 
Üst