[Anlatım- Çözüm] Amigo Os - Xposed Installer

#1
Merhaba arkadaşlar,

Daha önce Amigo KitkaT için xposed sorununa geçici çözüm getirmiştim. Fakat Mesut abi kalıcı çözümü bulmuştu. Bu çözümü sizerle paylaşıyorum.

Stabil Kitkat v8094 ve diğer Amigo Os romlarda GravityBox kullanmak isteyenler temalardan feragat etmek zorundadır. Xposed ı aktifleştirmek istiyorsanız öncelikle System/Etc/Theme klasöründen map.properties dosyasını silmeniz gerekiyor. Daha sonra Xposed aktifleştirip GravityBox kullanabilirsiniz. Çalışan modülleri mesajlarınızda belirtirseniz diğer arkadaşlara yardımcı olmuş olursunuz :)

@Orochi™ ---> Teşekkürler :batdroid:
 
#2
Zamanında anlatılan gibi yapmıştım, telefon bozuldu diye korktum. Jelly Bean'a döndüm. Rootu kaldırmak için çok uğraştım falan. Bunlar hep amatörlükten :D Ama artık JB'de güzel, stabil çalışıyor her şey.
 

bultar

Aktif Üye
#4
Birinin de başına gelmeden ben yazayım. Xposed'ı ve gravitybox'ı düzgün şekilde kurdağınıza inanıyorsanız ( map.properties i silip düzgün bir root ile yani ) ve Gravitybox'dan System Framework yanıt vermiyor uyarısı alırsanız xposed'u ve gravitybox'u SD karttan normal sistem alanına taşıyın ;)
 

simsek20022

Kayıtlı Üye
#6
Dedigin gibi dosyayi silip kurdum hic bir hata falanda cikmadi ama gravity box yada diger moduuler calismiyor ?
2.5.1 surumunde calisiyordu ancak kurduktan sonra ayarlar sis arayuzu gibi vs. Uygulamalari acamiyordum yrdim edersen sevinirim. :goodbye: :) :cool: :goodgrief: :( :D
 

maraza

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
#7
xposed için eskiden Build.prop tan
ro.gn.quick.settings.support=yes
satırını
ro.gn.quick.settings.support=no
olarak değiştiriyorduk ve işe yarıyordu.
Diye hatırlıyorum ama stock kullanmayalı yıllar oldu :D
 
Üst