[ANLATIM] Miui Theme Designer Ve WsmTools

'Discovery I Miui Geliştirmeleri' forumunda serkan75 tarafından 21 Şubat 2016 tarihinde açılan konu

1. serkan75

serkan75 Yönetici
    Site Yetkilisi Yönetici

832
    905
    93
    Cihaz:
    Redmi NOTE 4 SD
    Selam. Bir çok kişi miui romlarda tema yüklemede sıkıntı yaşıyor. Wsm tools ve modüllerle savaşıyor.  :emoji_grinning: 3. taraf temalar hatası alıyor, ya da bir süre sonra default temaya dönme sorunu yaşıyor. Anlatacağım yöntemle wsm toolsa hiç gerek kalmadan miui romda temalar indirip kullanabileceksiniz. 

Miui theme designer yani tema tasarımcısı olursanız bu sorunlarla uğraşmazsınız. Yani admin olursunuz. :emoji_slight_smile: Oldukça kolay. 

Linkleri Görebilmek için Giriş Yapmanız yada Kayıt Olmanız Gerekmektedir. Bu linkten mi hesabınızla başvuru yapınız. Kısa süre sonra (Bir gün içinde) mail gelir. Başvuruyu eksiksiz yaparsanız kabul edilmeme durumu yok. Theme Designer olursunuz. Kolay gelsin. 

Yinede ben wsm kullanmak istiyorum derseniz buyrun wsm tools linki:  Linkleri Görebilmek için Giriş Yapmanız yada Kayıt Olmanız Gerekmektedir.

WSM TOOLS KURULUMU VİDEOLU ANLATIM:

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=jhlfbAebhXA[/video]

2. GMci81

GMci81 Yasaklı Üye
    Yasaklı Üye

Cvp: [ANLATIM] Miui Theme Designer Ve WsmTools

Hocam ben wsm toolsu tercih ediyorum.:emoji_slight_smile:
    Direk siz indirme linkini verseniz.

3. serkan75

serkan75 Yönetici
    Site Yetkilisi Yönetici

832
    905
    93
    Cihaz:
    Redmi NOTE 4 SD

Bu olsa gerek. Apk dosyasıdır. Kurup root izinlerini verin. Geri bildirim yaparsanız sevinirim. Linkleri Görebilmek için Giriş Yapmanız yada Kayıt Olmanız Gerekmektedir.

4. GMci81

GMci81 Yasaklı Üye
    Yasaklı Üye

Yarin donerim hocam.

5. mskblt

mskblt Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

designer olarak nasıl başvuracağız verdiğin linkten hesabımı açtığımda yeşil bi buton var Upload now yazıyor onun üzerinde de ingilizce böyle yazıyor
    You have not released any themes

6. Kronos

Site Yetkilisi Yönetici

Deneyimim yok ama hiç tema çıkarmamışsınız.

7. serkan75

serkan75 Yönetici
    Site Yetkilisi Yönetici

832
    905
    93
    Cihaz:
    Redmi NOTE 4 SD
    Tema yapmanızı istiyor. Artık miui theme designer olmak için tema yapma zorunluluğu var. 3.taraf temaları play store den miui theme editor uygulamasını indirip temayı seçip ileri ve kaydettikten sonra uygulayabilirsiniz. Designer olmaya gerek yok.

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş