Antivirüs Önerisi

Wes

Administrator
Arkadaşlar PC'ye değişik bir virüs bulaştı. Chrome'yi kendi kendine kapatıp açıyor. Malwarebytes ile tarattım fakat bulmadı. Başka bir öneriniz var mı ? Format atmakla uğraşmak istemiyorum.

ricohket

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
hocam yeni indirdiğiniz bi veri varsa d ye atın sonra sistem geri yükleme yapın etkilenen programlara falan bakın sonradan sıkıntı olmasın

Wes

Administrator
ricohket' Alıntı:
hocam yeni indirdiğiniz bi veri varsa d ye atın sonra sistem geri yükleme yapın etkilenen programlara falan bakın sonradan sıkıntı olmasın
Geri yükleme yapmak için "geri yükleme noktası" oluşturmak gerekmiyor mu ?

ricohket

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Wes' Alıntı:
ricohket' Alıntı:
Geri yükleme yapmak için "geri yükleme noktası" oluşturmak gerekmiyor mu ?
Hocam ben kurdum kuralı oraya girmemiştim geçen bi problem yaşadım baktım kendisi otomatik 4 güne bir alıyormuş şanslıysanız alınmış bir tane vardır

semih hocam
mozilla en iyisi gibi, :)

bilgisayar-yerel disk c-kullanıcılar-administrator-AppData-Roaming-Moazilla

klasörünü kopyalayıp
her formattan sonra üzerine yapıştır tüm yer imleri ve parolalar kaybolmaz.

Wes

Administrator
hanedan43' Alıntı:
semih hocam
mozilla en iyisi gibi, :)

bilgisayar-yerel disk c-kullanıcılar-administrator-AppData-Roaming-Moazilla

klasörünü kopyalayıp
her formattan sonra üzerine yapıştır tüm yer imleri ve parolalar kaybolmaz.
Hocam para verseler Mozilla kullanmam, 2 günde deli etti beni :) Mobil ve pc'de Chrome vazgeçilmezim :)

AloneCrazy

Yasaklı Üye
bence en iyisi advanced system care hem antivirüs hemde pc onarma belki işine yarar 
program cracki ve ücretli değildir tam tersi üreticiden ücretsiz olarak verilir
http://www.iobit.com/en/advancedsystemcarefree.php

https://www.av-test.org/en/

Bu sitede tüm antivirüsler deneniyor.Şu ana kadar en iyisi Kaspersky ve Bitdefender gözüküyor. Ben Kaspersky kullanıyordum.Baya etkili idi ama onun yüzünden Battlefield 3'te oyundan atıyordu. Şimdi hiçbir şey kullanmıyorum.