APK SORUNU KESİN ÇÖZÜM ROOTSUZ

'ETAB 5 Sorun & Yardım Bölümü' forumunda mrscream58 tarafından 6 Ocak 2016 tarihinde açılan konu

1. mrscream58

mrscream58 Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

Twrp yerine geçiyoruz ordan wipe diyip assagiyi cekiyoruz bitmesini bekliyoruz bittikten sonra reboot diyorsunuz sonra installer diyoruz do not install diyip kapanmasını bekliyoruz. Gelincede bilinmeyen kaynakları açın ondan sonra apk yükleniyor H.o :emoji_grinning: Root İsteyenler Do not install diyilde altakkini kaydırmaları yeterli olur :emoji_grinning:

2. talha16

talha16 Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye Aktif Üye Kayıtlı Üye

40
    18
    8
    RE: APK SORUNU KESİN ÇÖZÜM(ROOT)

sen rootu kaldırmıyon sadece apk sını siliyon su kodu yine tablete işli kalıyor ibabmıyorsan google playdan süper su yu yükle direk su yüklemesi yapmadan rootlu kaloyor 

eğer rootu kaldırmak istiyoson system den su klosörünü sil

3. mrscream58

mrscream58 Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

Zaten ilk başta super su nun ayarlarından root kaldıra basıyorum onun arkasına dediğimi yapıyorum :emoji_grinning:

4. brayn617

brayn617 Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

Bendede böyle hata olmuştu.Apk yi kuruyodum uygalama yok diyordu.Crack yaptım sonrada Twrp den factory reset atmıştım.Böylelikle apk yükleyebilmiştim.

5. berkayjan

berkayjan Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

Ne kadar saçma birşey yazmışsın. Tablete Root atabilmen için zaten APK yüklemen gerekiyor. Niye adam uğraşsınki. Burada paylaştılar zaten Bilinmeyen kaynakların açıldığı Ayarlar APK'sını.

6. mrscream58

mrscream58 Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

Olmayanlar var gardaşım aynı sorun bendede vardı apk yükleyemiyordum bu yöntemle apk yükledim . Bilinmeyen kaynakları açsamda aynı sorunla karşılaşıyordum :emoji_grinning:

7. Hsynyrsr

Hsynyrsr Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

Artık calısmıyor

8. mrscream58

mrscream58 Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

Cvp: RE: APK SORUNU KESİN ÇÖZÜM ROOTSUZ

Malesef calisiyor ilk gelen romu kullaniyorum bn asderd'in

9. Celuk

Celuk Yönetici
    Site Yetkilisi Yönetici

1.092
    595
    113
    Cihaz:
    Quatro M1453|Etab 5
    Cvp: RE: APK SORUNU KESİN ÇÖZÜM ROOTSUZ

Bu romu yukleyin apk kurma sorunu yoktur :
    http://forum.turkdevs.com/konu-twrp-etab-5-icin-kirilmis-stock-rom-by-celuk-guncelleme-almis-tabletler-dahil.html

10. necatichdar

necatichdar Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

Cvp: APK SORUNU KESİN ÇÖZÜM ROOTSUZ

Bittikten sonra reboot gelmiyor ?

11. mrscream58

mrscream58 Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

Cvp: APK SORUNU KESİN ÇÖZÜM ROOTSUZ

İlk sayfaya gel ilk girdigin wipe nin altındaki reboota bas ondan sonra yap :emoji_grinning:

12. katil055

katil055 Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

Bunların yerine sorunsuz ayarlar apks'si bulup kök dizinden de değiştirebilirsiniz.

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş