Bildirim sorunu

'Android One 4G Sorun & Yardım Bölümü' forumunda acar1453 tarafından 13 Kasım 2015 tarihinde açılan konu

1. acar1453

acar1453 Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

iyi akşamlar..
    bildirimler geliyor telefona fakat uygulama simgelerinin üzerinde bildirim sayısını gösteren 1,2,3 gibi rakam yazmıyor.. bunu açma şansımız var mı?

birde bildirim ışığını ayarlayabiliyor muyuz? Bir yerde 5 farklı renk var diye okudum.. şarjda sarı, herhangi bir bildirim geldiğinde mor yanıyor.. uygulamaya göre renk atayabilir miyim?

son sorum pil yüzdesini göstermenin bir yolu var mı?

2. Rygebin

Rygebin Guest

Uygulamalar için Launcher indirebilirsiniz, Acton Launcher 3.0 tavsiyem..

Bildirim ışığı için custom rom gerekiyor, haricinde çalışmıyor.

3. acar1453

acar1453 Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

teşekkür ederim.. Go Launcher denedim fakat uygulamala simgelerinde bildirim sayısını gösteren rakam çıkmadı yine.. bir de dediğiniz Launchera bakayım

Peki pil yüzdesini göstermenin bir yolu var mı

4. Rygebin

Rygebin Guest

6.0 kullanıyorsanız barı çekin üstteki anahtar tuşuna birkaç saniye basılı tutun, menü çıkarak oradan açarsınız, değilseniz Battery Percent Enabler kurun.

5. acar1453

acar1453 Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

teşekkür ederim.. 5.1.1 şuan.. şu uygulama simgelerinde rakamda çıksa çok iyi olacak.. sizde böyle bir sorun var mı?

6. Rygebin

Rygebin Guest

Bu bir sorun değil launcherın desteği yok , onu da aşabilirsiniz..

7. acar1453

acar1453 Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

go launcher çok iyimis aslında onun desteği var mı? Açılmadı çünkü? son olarak 6.0a geçmemi önerir misiniz.. Sıkıntısı var mı rahatsız edici

8. Rygebin

Rygebin Guest

Önermem, Gonun içinde olması lazım araştırın..

9. acar1453

acar1453 Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

bütün laıncherleri denedim olmadı.. zahmet olmazsa go'yu nasıl ayarlayabileceğimi anlatır mısınız

10. Rygebin

Rygebin Guest

Go Notifier'i indirip kurun.

11. RomMaster

RomMaster Guest

Nova launcher + tesla unread crackli indirin.Nova ayarlarindan okunmadi sayisini acip uygulamalari secin

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş