Bildirim titreşimi kapanmıyor

'Android One 4G Sorun & Yardım Bölümü' forumunda cengizz tarafından 11 Şubat 2016 tarihinde açılan konu

1. cengizz

cengizz Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

Telefon sessiz moddayken gelen bildirimi titreyerek bildiriyor fakat ben bundan rahatsız oluyorum ve istemiyorum dakkabasi bildirim aldığım için. Google play deki titreşim ayarlama uygulamaları etkilemiyor. Çözüm buildprob mudur artık nedir kafayı yiycem. Ne yapabilirim bunu bildirimleri kapatmadan deaktif etmek veya tirresimi cok kısa ve gucsuz hale getirmek icin.

2. cengizz

cengizz Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

Patron sen de mi bi çare bilmiyorsun ? @"Rygebin"

3. Rygebin

Rygebin Guest

Cvp: RE: Bildirim titreşimi kapanmıyor

özel mesajınıza bakın ::emoji_slight_smile: yazdım.

4. cengizz

cengizz Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

Sorunu çözebilecek birisi yok mu  :what:

5. jgtnamdg

jgtnamdg Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

Rahatsız etmeyin modu var diye biliyorum ? :emoji_slight_smile:

6. cengizz

cengizz Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

Benim istediğim bildirim gelmesin değil. Bildirim geldiğinde telefonun tarla motoru gibi değilde en fazla 0.2 sn lik güçsüz bi dönüş. Bi uygulama ile bu titreşimi oluştabiliyorum ama telefonun default ayarı yapamıyorum.

7. jgtnamdg

jgtnamdg Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

Bir kaç custom romda titreşimin gücünü ayarlama özelliği var diye biliyorum biraz kurcala istersen dostum

8. cengizz

cengizz Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

Custom romlardan bazılarında varmış sanırım ama ben hiç custom rom kullanmayı tercih etmedim. Custom rom kurmadan bunu yapamazmıyız ?

9. jgtnamdg

jgtnamdg Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

Sanırım hayır,normal yollarla yapmayı denediniz mi? [Google play'de belkide bunlarla ilgili programlar vardır].Eğer yoksa custom hariç sanırım yok.  [Bu arada bencede en kralı stock rom şu an bir yandan telefonu soft brick'e soktum stock dönmeye çabalarken de  :utandim: ]

10. cengizz

cengizz Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

Avibrim uygulaması ile istediğim seviye ve uzunlukta titreşim modları oluşturup farklı uygulamalara ve bildirimlere atayabiliyorum. Çözüm ve tavsiyem budur.

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş