BİLGİSAYAR SARJ YAPIYOR AMA USB DEPOLOMA GÖRMÜYOR

'Discovery Sorun & Yardım Bölümü' forumunda sarikanarya87 tarafından 16 Nisan 2016 tarihinde açılan konu

1. sarikanarya87

sarikanarya87 Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

BİLGİSAYAR SARJ YAPIYOR AMA USB DEPOLOMA GÖRMÜYOR DİSCOVERY 1 CİHAZIMDA BU SORUN 2 TANE KABLO DENEDİM 2SİDE AYNI SADECE SARJ YAOIYOR USB DEPOLAMA VE DİĞERLERİ GÖZÜKMÜYOR SEBEBİ NE OLABİLİR GİDGAT ROMDAYIM

2. kgul9843

kgul9843 Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

Şifreni girmediysen güvenlik buna izin vermez yada ayarlar>telefon hakkında >derleme numarasına 7 kere hızlı hızlı bas ayarlarda geliştirici seçenekleri sekmesi açılacak oraya gir usb hata ayıklama seçenegine tik koy bunları biliyorum yada yaptım hala olmadı diyorsan orjimnal şarj aleti kullanmıyorsun yada cihazın veya bilgisayarında bir şey bunu yapmanı engelliyor

3. NightyFrozen

NightyFrozen Yönetici
    Site Yetkilisi Yönetici

827
    496
    63
    Cihaz:
    Samsung Galaxy S3 In
    ROM:
    The FrozenROMS Project (hala yapamadık, ama bir gün)
    Cvp: BİLGİSAYAR SARJ YAPIYOR AMA USB DEPOLOMA GÖRMÜYOR

Önceden baglaniyor muydu ?
    Eger baglaniyorsa driverleri yeniden yukleyin.Daha olmaz ise sorun sokette ya da kabloda

4. sarikanarya87

sarikanarya87 Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

Cvp: RE: BİLGİSAYAR SARJ YAPIYOR AMA USB DEPOLOMA GÖRMÜYOR

Hocam dediklerinizin hepsini biliyorum daha öncede açıktı ama neden böyle oldu bimliyorum ve orjinl sarj aleti kullanıyorum
    [hr]
    Bağlanıyordu hocam 
    driver nasıl yukleyecegım pc yemi yoksa telefona mı ?

5. ottomann

ottomann Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

Bilgisayarim sag tikla / yonet / disk yonetimi. tikla. ben boyle yapinca goruyor telin hafizasini

6. lordexelion

lordexelion Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

baska pc dene veya usb hata ayiklamayi kapatip dene

7. Orochi™

Orochi™ Administrator
    Site Yetkilisi Administrator

4.459
    3.801
    122
    Cihaz:
    Nx569j,Kenzo,Touch
    ROM:
    MIUI 9.6 /Nubia ui 4/amigo Os
    Cvp: BİLGİSAYAR SARJ YAPIYOR AMA USB DEPOLOMA GÖRMÜYOR

Daha önce Bağlanıp Şuan Bağlanmıyorsa USB Girişi bozulmuştur başka açıklaması yok 
    bunu teyit etmek için farklı usb kabloları ile farklı pclere cihazı baglayıp deneyin 

UYARI : Forum Kuralları Gereği Konu Başlıkları ve Mesaj İçeriğinin Tamamı BÜYÜK Harflerle Yazılamaz Konu Başlığı ve konu içeriğini Düzenleyin.

8. kgul9843

kgul9843 Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

Bendede oldu usb hata ayıklamasını kapat aç bağladıktan sonra

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş