Cam kırıldı servise vereceğim.

oguzhn08

Kayıtlı Üye
#1
Telefonun camı kırıldı dokunmatik çalışmıyor , philz recovery kurulu ve telefon rootlu , stock romda , nasıl unroot yapıp philz'i kaldırırım ?
 

maraza

Yasaklı Üye
#10
RE: ACİLL CAM KIRILDI SEVİSE VERİCEM

Cam kırıldı ise zaten garanti dışı, orijinal rom ne işe yarayacakki. İlduğu gibi ver gitsin zaten o parayı ödeyecen.
 

oguzhn08

Kayıtlı Üye
#12
RE: ACİLL CAM KIRILDI SEVİSE VERİCEM

Çok saolun arkadaşlar o zaman ben direk vereyim olduğu gibi , peki strongs63 ne kadar ödedin fiyat olarak ?
 

Mr. ATT

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
#15
RE: ACİLL CAM KIRILDI SEVİSE VERİCEM

Bu işlemleri boşuna yaptın cam kırılması garanti dışı.Telefonun rootlu olup olmadığına bakmıyorlar.Bende yllamıştım rootlu ve romlu. :goodbye: :uzgun: :D
 

lovecraft

Kayıtlı Üye
#17
RE: ACİLL CAM KIRILDI SEVİSE VERİCEM

İşte tipik bir Türk forum kullanıcısı örneği. Büyük harflerle başlık açar ve "ACİL" yazar. Çünkü ACİL yazınca forum seferber oluyor ya, ne de olsa maaşlı çalışan herkes burada. Ondan sonra bozuk türkçe ile (yaldiririm) ve ingilizce karakterlerle (ı yerine i), noktası virgülü olmayan cümlelerle soru sorar (ya da sormaya çalışır). Verilen cevapları okumaz bile. Cevabı verilen soruyu bi daha sorar (Fiyat 180 lira denmiş, bi daha soruyor adam). Sonra da hiç bişey olmamış gibi teşekkür edip gider. Bi daha da kendisinden haber alınmaz.

Forum da bu kadar olumsuzluğa inat, yardım etmeye çalışır. Pes.
 

oguzhn08

Kayıtlı Üye
#18
lovecraft ilk defa bu forumda bir paylaşım yaptım yani bir soru sordum. İnşallah ilerleyen zamanlarda daha iyi şekilde yazarım , 2 defa sormamın nedeni belki fiyat farkı olur diye , haber alınamaz demişsin telefonum olmadığı için forum'a giremedim yani kaçmadım.
 
Üst