Cm portu boot logo'da takıldı

'Discovery II Mini Sorun & Yardım Bölümü' forumunda eaglesias tarafından 15 Şubat 2016 tarihinde açılan konu

1. eaglesias

eaglesias Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

@"Orochi™"  Cm 12.1 portu yapmaya çalıştım başarıyla flashlandı ancak telefon açılmıyor boot logo da takıldı boot animation bile görünmüyor. Updater script kodlarını kontrol ettim logo.bin kodu yok. Logo.bin kodunu yazınca script hata veriyor. Sorunu nasıl çözebilirim hocam teşekkürler şimdiden.. :goodbye:

2. Orochi™

Orochi™ Administrator
    Site Yetkilisi Administrator

4.459
    3.798
    122
    Cihaz:
    Nx569j,Kenzo,Touch
    ROM:
    MIUI 9.6 /Nubia ui 4/amigo Os
    Cvp: Cm portu boot logo'da takıldı

Logo için aşağıdaki kodu kullan 
    Kod:
    package_extract_file("logo.bin", "/dev/logo");
    logoda takılı kaldıysa port işleminde hata var 
    discovery 2 mini için ugraşıyorsan benim cm12.1 portu ayrıca cm12.1 konusunda Son mesaja Discovery 2 mini için Yeni Portlanan CM12.1 linkini 
    ekledim bilgine. Romu portlayan kişi tüm hataların çözüldüğünü söylüyor benim deneme şansım olmadı rom portlamak yerine onu dene  derim :emoji_slight_smile:

3. banbijumpinq26

banbijumpinq26 Aktif Üye
    Aktif Üye

Romu aradim bulamadim hocam nerede ram olarak ?

4. eaglesias

eaglesias Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

Hocam bu konuda yorumlarda @"Orochi™" nin paylaştığı linkte hatasız olanı var onu kurmanızı tavsiye ederim. Yüklemek için KK ROM kullanıyor ve costum recovery(Twrp) sahibi olmanız gerek. Konuda paylaşılan adımları uygularsanız sorunsuz yüklenir.. Kolaylıklar..
    [hr]
    ROM Konusu: http://forum.turkdevs.com/konu-cm12-1-5-1-1-final-port-gmd-ii-mini-by-orochi.html

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş