[Çözüldü] 6.0'dan CM12.1 e Geçme Yardım

'Android One 4G Sorun & Yardım Bölümü' forumunda Qchocuq tarafından 6 Kasım 2015 tarihinde açılan konu

Konu Durumu:
Özür dileriz,Bu konu cevaplara kapatılmıştır.
  1. Qchocuq

Qchocuq Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

Arkadaşlar M güncellemesi dün geldi pek hoşuma gitmedi CM12.1 kurmak istiyorum nasıl yapacağım sorun çıkar mı? bi yol gösterin :emoji_grinning:

2. Qchocuq

Qchocuq Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

RE: 6.0 dan CM12.1 e geçme yardım

Bu bu kadar zor birşey mi yardım eden yok

3. Rygebin

Rygebin Guest

Bunu buraya yazacağına konuya da yazabilirdin .... Forumdaki yöntemle geri dönebilirsin..

4. Qchocuq

Qchocuq Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

Olmuyor denedim bana basit şekilde biri anlatsın hatta sade bana değil birçok kişiye

5. Rygebin

Rygebin Guest

Nasıl olmuyor az önce geçtim .bat dosysına basıyorsun ve kuruyorsun size yöntemden başka kimse daha Detaylı zaten anlatmaz..

6. Qchocuq

Qchocuq Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

Kardeşim biliyorsan rica ediyorum bir konu aç en ince detayına kadar anlat, 2-3 konu var hepsini denedim ROM dosyalarını felan ama yükleyemedim yetmedi maxicepten baktım yine olmadı

7. Rygebin

Rygebin Guest

Zaten bir konu var onlar flash dosyaları daha ne yapmamı istiyorsunuz, bir daha açılan konu gereksizlikten başka bir şey değil, sorununuzu söyleyim yardım edeyim, ama yöntemde ne sorun var ne de açılacak bir konu ...

8. Qchocuq

Qchocuq Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

Tamam sadece anlatım konusu açın ben onada razıyım :emoji_grinning:

9. Atakan58

Atakan58 Guest

@"Qchocuq"  Barış önce konuya verilen cevapları bi incele. Herkes yükleyemedi zaten.
    Sayfa sayfa cevap var önce bi oku seninle aynı sorunu yaşayanlar yapamayan illaki vardır.
    Sen takıldığın yerde sorarsın yardımcı oluruz.
    Konuda zaten anlatılmış nasıl kurulacağı bide üstüne daha detaylı anlatım istiyorsun.
    Gereksiz konu açıyorsun. Geliştirici arkadaşları sıkboğaz etme. Ellerinden geldiğince yardımcı oluyorlar.
    Saygı Göster.

10. Qchocuq

Qchocuq Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

Hayır kesinlikle saygısızlık yapmak değil amacım konunun anlaşılır olmadığını düşünüyorum o yüzden daha detaylı bir anlatım olursa iyi olur

11. Rygebin

Rygebin Guest

Resimli anlatım ve 10 madde daha ne yazmamı istiyorsunuz ilk kez mi rom kuruyorsunuz discovery rom kurulumlarında ne kadar baştan savma yazılar var.. 

Yeni konu açsam bundan başka birşey yazmayacağım..

Daha ne kadar anlaşılacak 100 madde falan mı yazayım resim koydum daha ne yapayım..

12. Qchocuq

Qchocuq Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

Discovery de recovery den direkt kuruyorduk ROM u ama 4g gördüğüm kadarıyla farklı driver vs hepsini kurdum ama olmuyor anlatımda eksiklik var

13. RE: 6.0 dan CM12.1 e geçme yardım

Herkes kurup çatır çutur kullanıyor ama anlatım eksik öyle mi ?(!)

14. Rygebin

Rygebin Guest

Eksiklik falan yok sorununu düzgün aksettirmediğinden buna cevap verme yetisi de duymayacağım aygıt yöneticisinden Android i bul sürcüsünü güncelle , bilgisayardan seç de elle seçten tiki kaldır ve Android Device İnterface i seç bir daha dene ben bunu 100lerce kez yorumlarda anlattım..
    [hr]
    Çok affedersiniz de hem yöntemimi ezip geçererek bana saygısızlık yapıyorsunuz hem deyeni konu istiyorsunuz .. 100lerce kişiye yaptığımız şeyi siz yapamıyorsanız bu sizin sorununuzdur benim değil.. YÖNTEM GELMEYECEK...

15. Qchocuq

Qchocuq Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

İyi beyler hayırlısı diyorum başka birşey demiyorum

16. dembaba78

dembaba78 Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

.bat dosyasını açdıktan sonra bir tuşa mı basıcaz ne yapıcaz orda

17. Qchocuq

Qchocuq Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

Al işte adamda bilmiyor sıkıntı bende değil demek ki :emoji_grinning: @Rygebin @Atakan58

18. Rygebin

Rygebin Guest

Hiçbirşey kendi halledicek
    [hr]
    Zaten konuda yazan bir mevzu çok afedersin ama özürlülerin dilinde hazırladım yazıyı.. Daha ne istiyorsun allah aşkına , uzatma konuyu lütfen
    [hr]
    Tekrar, sıkıntı yaşayıp söylemeyenler(  için 2 satır ve yorumlarda yazanları ekledim , umarım anlarsınız ben anlayacağınızı düşündüm .

19. ceza98

ceza98 Yasaklı Üye
    Yasaklı Üye

Konuyu bulamadım da hangi bölümde acaba ?

20. Frankestein™

Frankestein™ Aktif Üye
    Aktif Üye

En kötü ihtimal stock romu flaşla ve ilk baştan yapılacakları yap.

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş