[Çözüldü] Stock Romdan Sonra Telefon Açılmıyor

'Android One 4G Sorun & Yardım Bölümü' forumunda JeriOfire tarafından 12 Ocak 2016 tarihinde açılan konu

Konu Durumu:
Özür dileriz,Bu konu cevaplara kapatılmıştır.
  1. JeriOfire

JeriOfire Aktif Üye
    Aktif Üye

Geçende Cm 13 Yüklemiştim Çok kasmaya başladığı için geri Stock Roma Dönmek İstedim 5.1.1 GM 4G DUAL STOCK ROMU na Orda talimatların hepsini düzgün yaptım driverları kurdum Yükledim Sonra General mobile yazdı sonra O androidin iç içe geçen halkalar animasyonu geldi sonra Uygulamalar optimize ediliyor dedi etti Başladı ekran geldi bi saniye sonra yine o android animasyonuna attı sonra bidaha bekledim yine optimize falan etti sonra yine attı bu böyle olmaz dedim Sonra Recoveryi açıyım dedim açıcaktım ama Twrp de silinmiş Ve Stock Recovery de yok nolur kaldım böyle yarın okula lazım Lütfen Yardım edin....

2. RomMaster

RomMaster Guest

RE: Stock Romdan Sonra Telefon Açılmıyor

Şimdi bu cihaz bende yok ama ilk olarak fastboot ile kalıcı Recovery kurup cm13 geçmeyi deneyin.Olursa stock stocka dönmeyi öyle deneyin

3. caneray

caneray Guest

Stock 6.0 romu indir, bootloader moduna alıp flashla, problemin çözülür.

4. JeriOfire

JeriOfire Aktif Üye
    Aktif Üye

Deniyorum. Geri Dönücem.
    [hr]
    ya ben kurucaktım da fastboot boot bide recovery in ismi yazılıyormuş galiba ben bunu o komut dizisine yazarken hata yapıyorum olmuyor nasıl yapıcam ?

5. caneray

caneray Guest

@"JeriOfire"  Belirttiğim gibi yaparsanız, recovery vs yüklemeniz gerekmiyor. Fastboot ile kurulum yapılan romlarda herşey kurulur.

6. JeriOfire

JeriOfire Aktif Üye
    Aktif Üye

6.0.1 yapsam ?

7. caneray

caneray Guest

6.0.1 hatalı. 6.0 indir, ota'dan gelen güncellemeyi yükleyip 6.0.1'e geçersin.

8. JeriOfire

JeriOfire Aktif Üye
    Aktif Üye

6.0 hatalı Dual Olduğu İçin Benim Ki Güncelleme Yeri Bile Yok Ama Telefon Açıldı Çok Saol :emoji_grinning:

9. caneray

caneray Guest

Şahsen http://forum.turkdevs.com/konu-v3-eklendi-yog7das2bc-5-1-1-clone-stock-wileyfox-swift-rom-cyanogenos.html romunu kurmanızı öneririm, gayet stabil ve performanslıdır.

10. Mamalama

Mamalama Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

Kardeş telefonu formatla duzelecektir banada aynısı oluyordu Uygulamaları optimize edip kapatıyordu formatlı kesin duzelecektir

11. JeriOfire

JeriOfire Aktif Üye
    Aktif Üye

en yakın zamanda kurucam teşekkürler.
    [hr]
    Linkleri Görebilmek için Giriş Yapmanız yada Kayıt Olmanız Gerekmektedir. AMA ŞİMDİ de depolama sorunu var ekran görüntüsü alırken depoloma alanı sınırlı olduğundan veya uygulamanız ya da kuruluşunuz tarafından izin verilmediğinden ss alınamıyor diyor bide bilisayardan birşey atmak istediğimde hata veriyor sürüm 5.1.1

12. Rygebin

Rygebin Guest

6.0 ın genel sorunları onlar . Uygulama izinlerinden tüm izinleri açmanız gerekiyor.

13. caneray

caneray Guest

@"JeriOfire"  @"Rygebin" 'in verdiği talimatları uygularsan, problem kalmayacaktır.

14. JeriOfire

JeriOfire Aktif Üye
    Aktif Üye

@"Rygebin"  Oldu Teşekkürler.

15. Rygebin

Rygebin Guest

Sorun çözüldüğüne göre konu kilit. :locked:

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş