custom romlar duale de oluyor mu?

'Android One 4G Sorun & Yardım Bölümü' forumunda zagfiran tarafından 16 Ocak 2016 tarihinde açılan konu

1. zagfiran

zagfiran Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

error executing updater binary in zip hatası alıyorum bu hata yanlış rom indirdiğimden mi;?_
    13.0-20160115-UNOFFICIAL-crackling romun adı bu

2. Nhmanas

Nhmanas Yasaklı Üye
    Yasaklı Üye

Dual ile ilgisi yok. Ben de dual kullanıyorum aynı rom flashlamasında sıkıntı yok. Fakat sizin kullandığınız zip wileyfox swift e ait update scriptleri farklı. Forum içindeki gm4g için aynı dosyayı bulabilirsiniz

3. Rygebin

Rygebin Guest

Bunu crackling twrpyle çözebilirsiniz.

4. Celuk

Celuk Yönetici
    Site Yetkilisi Yönetici

1.092
    600
    113
    Cihaz:
    Quatro M1453|Etab 5
    Twrp eski surum kullaniyorsan bu hatayi vermesi normal en yeni twrp yi yukle

5. mustioo

mustioo Aktif Üye
    Aktif Üye

Wipe yaptığına da emin ol.

6. Nhmanas

Nhmanas Yasaklı Üye
    Yasaklı Üye

Crackling twrp 4g cihazda soft brick yapıyor hocam denedim. Beni hep sistem yedeğim kurtarıyor zaten :emoji_grinning:

7. Rygebin

Rygebin Guest

Hayır yapmaz, custom romların %20sini o twrpyle kurduruyoruz ::emoji_grinning: Mesela şimdi onu kullanıyorum Os romlar için. ::emoji_grinning:

8. satiricon4545

satiricon4545 Yasaklı Üye
    Yasaklı Üye

kardesım duallerde sorunsuz oluyor cogu zaten wıleyfox ıcın ve wıleyfox cıft sımlı yanı wıleyın tek sımlı versıyonu yok..

Cıhazım dual ve hepsını sorunsuz bır sekılde kullanıyorum en ıyı rom slım lp sarj suresı falan mukemmel...

Mıuı betadan cıkana kadar slım lp kullanmanı tavsıye ederım

9. Nhmanas

Nhmanas Yasaklı Üye
    Yasaklı Üye

Hocam yanlışınız var g1 twrp kullanıyoruz biz.
    Fakat crackling cmrecovery kullanıyoruz official cm12 buildleri için orası ayrı

10. zagfiran

zagfiran Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

Hepinize tesekkuler baska rom yukledim. Cy mod 12 den slm lar

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş