CWM yedeği ile sistem kurmak mümkün mü ?

'Android Sorun & Yardım Bölümü' forumunda bultar tarafından 17 Mayıs 2015 tarihinde açılan konu

 1. bultar

  bultar Aktif Üye
  Aktif Üye

  Merhaba arkadaşlar..

  Malum romlar kullanıyoruz. Bu romlar her ne kadar kişiselleştirilmiş gelsede biz onları kendimize göre yeniden makyajlayıp uygulamalarını düzenleyip kendimize göre bir şekle sokuyoruz.

  Bu düzenlediğimiz romları malum recoveryden yedekliyoruz ve herşey hazır şekilde yeniden kurabiliyoruz. Yaptığımız tüm ayarlar (gravitybox ve addonlarının ayarları diğer ayarlar gibi) uygulama ayarları vs vs.. Kendi yaptığımız tüm bu optimizasyonları sizlerle paylaşmak için CWM yedeklerini paylaşmayı düşündüm ama Dr.Razor bunun böyle olamayacğını söyledi. Sorum ise şu bu kendi düzenlediğimiz romları kurulabilir bir şekilde paylaşmanın yolu nedir ? Var mıdır ? Varsa nasıl yapılır ? Yapımı recoveryden backup almak kadar kolay mıdır?

  Saygılar
   
 2. Dr.Razor™

  Dr.Razor™ Administrator
  Site Yetkilisi Administrator

  996
  1.346
  93
  Cihaz:
  Nokia 6020
  xposed ile yaptığınız ayarları olduğu gibi bir roma aktaramazsınız. 

  cwm yedeği paylaşıp insanların imei numaralarını sildirmek istiyorsanız buyrun :emoji_slight_smile: 

  aldığınız yedekteki sistemi alıp başka bir rom yapabilirsiniz. ama cache alamazsınız. bu soruları sizden beklemezdim :emoji_slight_smile: iyi günler 
   
 3. bultar

  bultar Aktif Üye
  Aktif Üye

  CWM yedeğinden sisteme has dosyaları silmek mümkün değil mi ? Ne yani şimdi siz bana bunun hiçbir yolu olmadığını mı söylüyorsunuz :emoji_slight_smile:
   
 4. Dr.Razor™

  Dr.Razor™ Administrator
  Site Yetkilisi Administrator

  996
  1.346
  93
  Cihaz:
  Nokia 6020
  Cwm yedegini rom olarak vermeyin bu cihazi bozabilir. Bozar. Yedekten birsey silerseniz geri yuklemez onunda sum u var :emoji_slight_smile: 
   
 5. maraza

  maraza Aktif Üye
  Aktif Üye Kayıtlı Üye

  Cwm yedeğinde md5 koruması vardır. İçeriğinde değişiklik elbette yapılabilir. Ancak eğer ekleme yapıldı ise dosya öznitelikleri yeniden ayarlanmalidir -ki windowsda yapamazsınız crack işlerinden anlamıyorsanız. Ardında varolan md5 silinip yeni md5 oluşturulur. Üç beş denemenin ardından çalışan değiştirilmiş cwm yedeği yapılabilir.
  Yanlız cwm yedeğini paylaşmak ne kadar akıllıcadır düşünmek lazım. Veritabanı okumayı bilen birisi için imeinizden gmailinize herseyinizi internette paylaşmak çılgınlık olmazmı.
   
Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş