1. Ahmed

Ahmed Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

8
    4
    3
    Cihaz:
    GMD
    ROM:
    HiveUI
    Kolay gelsin arkadaşlar, forumda şimdiye kadar bir çok rom denedim en sevdiklerim SuperiorOS V4, StayOS ve HiveUI oldu. Bu sefer de bi miui deneyeyim diyorum fakat buradaki v8.1.2 sürümü mü yoksa global stable adı altında paylaşılan v8.2.3.0 sürümüyle mi formatlasam bilemedim. Gerektiğinde günde 3 kez format attığım oldu fakat romları kullanmış olan sizlerden fikir almak istiyorum. Global stable sayfasında eski sürüm linklerinde burada paylaşılanlar yok farkı bir tür miui mi acaba? Biraz kafam karıştı bu konuda.

GM Discovery 4 GB modelini kullanıyorum hangi romu önerirsiniz? Açıklamayla birlikte yazabilirseniz çok sevinirim. İyi çalışmalar...

2. Azimlli

Azimlli Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

4
    1
    1
    Cihaz:
    İphone 6s
    Merhaba, Bu romu kurdum. Gayet güzel ve başarılı. İngilizce yaparap hotspot u çözdüm. Ama anlamadığım kurduğum dan beri 2 gündür internetim çok yavaş. Play storeden bişey indiremiyorum çok yavaş. Sorun nedir ?

3. OpenShift

OpenShift Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

Arkadaşlar selamlar.
    Romu yeni kurdum çok beğendim çok stabil görünüyor. Ufak bir sorunum var ben mobil geliştiriciyim ve sürekli telefonum dock üzerinde test olarak pc ile bağlı duruyor. Discovery 1in şarj girişi de tepede olduğu için ters takıyorum hep.

Linkleri Görebilmek için Giriş Yapmanız yada Kayıt Olmanız Gerekmektedir.

bu program ile ekranımı 180 derece döndürebiliyordum daha önceki kullandığım romda, aynı program bu romda çalışmıyor. Yatay hale dönüyor ancak ters dikey olmuyor. Programın güzel tarafı guard modu ile dikey programlanmış yada otomatik döndürme kapalı olsa bile programları hatta launcherları bile override edip döndürebilmesiydi ancak bu romda çalıştıramadım yardımcı olabilir misiniz ?

Teşekkürler

4. Ahmed

Ahmed Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

8
    4
    3
    Cihaz:
    GMD
    ROM:
    HiveUI
    Bende de hep 2G gösterdi interneti ve yavaştı. 3G fix kurdum değişen bir şey olmadı bende tekrar StayOS ye döndüm :emoji_slight_smile:

5. OpenShift

OpenShift Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

Merak ettiğim bir kısım daha var kilit ekranında iken tepedeki yakınlık sensörü neden çalışıyor dostlar ? Kapatabiliyor muyuz bunu

6. Azimlli

Azimlli Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

4
    1
    1
    Cihaz:
    İphone 6s
    Ahmet kardeş. Sana verdiğim linktekini yaparsan sorunun çözülür. Ben de oldu.
    Linkleri Görebilmek için Giriş Yapmanız yada Kayıt Olmanız Gerekmektedir.

Ahmed bunu beğendi.
  7. Darkfire01

Darkfire01 Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

17
    1
    3
    Cihaz:
    İphone 5S
    yakınlık sensörü hakkında bilgim yok olsa yardımcı olurdum zaten ben telefonumu sattığım için artık miui kullanmıyorum ama kullanırken romdan hiç şikayetci değildim rom harkiyadı ufak tefek sıkntılar kullanıma engel değil bilen birsisi yazar zaten

8. Yusuf Kara

Yusuf Kara Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

Merhaba Kardeşim mıuı 10 gelirmi acaba ?
    --- Mesajlar Birleştirildi, 13 Temmuz 2018 01:11, Önceki Mesaj Tarihi: 13 Temmuz 2018 01:08 ---
    --- Mesajlar Birleştirildi, 18 Temmuz 2018 22:57 ---
    Bu sitede destek kalkmış sanırım.cevap verilmiyo.heralde gm desteği biti.ama sağolsunlar çok destek oldular birsürü rom yaptılar bizler için emeği geçen herkeze teker teker teşekkür ederim.emeğinize sağlık hepinizin

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş