Discovery 2 Mini Yardım Lütfen

'Discovery II Mini Sorun & Yardım Bölümü' forumunda senaliosman98 tarafından 13 Haziran 2015 tarihinde açılan konu

Konu Durumu:
Özür dileriz,Bu konu cevaplara kapatılmıştır.
  1. senaliosman98

senaliosman98 Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

Telefona güncelleme paketi gelmişti , güncelleme dosyasını indirdim , telefona kur dedim , klasik güncelleme ekranı geldi işte kurulum tam bitti derken bi hata verdi sonra kapandı . Açmaya çalıştım gm logosunun orda yeniden başlayıp kapanıyo , servise götürmeden yapabilir miyim acaba?

DİPNOT : Recovery menü açılıyor 

2. Lptrex

Lptrex Yasaklı Üye
    Yasaklı Üye

32
    902
    0
    RE: Discovery 2 Yardım Lütfen

bence fazla kurcalama  ver talpaya stock rom atarlar gmd2 nin sp flash la kurulan romu olsaydı öyle kursan qçılırda sana tavsiyem ver telpaya

3. senaliosman98

Kayıtlı Üye

Cihazı mtk droit toolsa okutan varsa hayrına sp flash tool romunu vereydi iyiydi , peki benim cihaz rootluydu , şu an açılmıyo ama anlarlar mı rootlu olduğunu ? garanti kapsamı dışında demezler dimi?

4. bilaldmirel

bilaldmirel Yasaklı Üye
    Yasaklı Üye

http://forum.turkdevs.com/konu-v5916-stock-cwm-gmd2-mini-by-orochi.html

5. senaliosman98

Kayıtlı Üye

Şimdi bataryayı çıkartıp usb bağlayınca ses kısma tuşuna basarak , 5 saniye duruyo sonra geri gidiyo onu nasıl hallederiz?

6. tamer852

tamer852 Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

Aynı Sorun Bendede Var DÜn akşamki güncellemeden sonra telefon cwm modda açılıp açılıp duruyo sinir etti ya bune

7. RomMaster

RomMaster Guest

Beyler götürün verin telpaya

8. tamer852

tamer852 Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

bide birşey dicem rom yüklesem geçermi elimde orjinal rom var ? Bide Cihaz rootludur

9. RomMaster

RomMaster Guest

iki sorum olacak ondan sonra cevap verebilirim
    1-Cwm/twrp/phrilz/carliv recoverylerinden biri yüklü mü?
    2-Orjinal rom custom recoveryler için uyumlu mu?

10. errorx54

errorx54 Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

bi işe yaramayan güncelleme atıyolar mahvettiler bizi aynı sorun bendede var bataryayı çıkarıp usb ye ses kısma tusuyla bastığımda bilgisayara yüklemiyo bi çözüm olmalı garantiye gitse gelmez 10 gün

11. Orochi™

Orochi™ Administrator
    Site Yetkilisi Administrator

4.459
    3.798
    122
    Cihaz:
    Nx569j,Kenzo,Touch
    ROM:
    MIUI 9.6 /Nubia ui 4/amigo Os
    Stock Roma Geçiş için Gerekli Anlatım
    http://forum.turkdevs.com/konu-discovery-2-mini-stock-roma-geri-donus.html?action=lastpost

KAPALI.

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş