Discovery için tema yapmak

'Discovery Sorun & Yardım Bölümü' forumunda Kard32 tarafından 6 Eylül 2015 tarihinde açılan konu

1. Kard32

Kard32 Aktif Üye
    Aktif Üye

Arkadaşlar uzun bir süredir araştırmama rağmen discovery için tema yapmayı bulamadım.Ve tema yapmak için ikonları nereden bulabileceğimide bilmiyorum.Yardımcı olursanız yapmak istediğim birçok tema var.Lütfen yardımınızı esirgemeyin arkadaşlar.

2. Fasty^

Fasty^ Aktif Üye
    Aktif Üye

google playden icon pack indir içini açıp ikonları bul ve al daha sonra indirdiğin stock gnz temanın içini aç ve ikonları değiştir

3. Kard32

Kard32 Aktif Üye
    Aktif Üye

Kardeş çok teşekkür ederim sana ilgilendiğini için.Rahatsız ediyorum ama.İcon packden ikonları nasıl alabilirim.Tekrardan teşekkür ederim ilgilendiğini için.

4. Fasty^

Fasty^ Aktif Üye
    Aktif Üye

google dan apk olarak indir daha sonra rar programıyla bir klasöre çıkar içinden bütün klasörlere bak bulursun hangi klasörde olduğunu unuttum

5. ruling

ruling Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

Ben google dan icon archiveden alıyorum ico lari

6. Kard32

Kard32 Aktif Üye
    Aktif Üye

Çok teşekkür ederim.Belki de aylardır bu konuyu araştırıyordum.Çok sağol yardımcı olduğun için :emoji_slight_smile:
    [hr]
    Çok teşekkür ederim ruling yardımcı olduğun için.Artık tema yapabilicem sayenizde.
    [hr]
    Arkadaşlar bir sorum daha olacak.Uygulama menüsü açma tuşunu nasıl değiştirebilirim.Bunu da İcon packden bulabilir miyim.

7. Snake

Snake Guest

http://forum.turkdevs.com/konu-anlatim-gnz-uzantili-tema-nasil-editlenir-discovery-tema-yapma.html

Konu Yanlış Yerde.

8. Kard32

Kard32 Aktif Üye
    Aktif Üye

Çok teşekkür ederim.

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş