Discovery için tema yapmak

Kard32

Aktif Üye
Arkadaşlar uzun bir süredir araştırmama rağmen discovery için tema yapmayı bulamadım.Ve tema yapmak için ikonları nereden bulabileceğimide bilmiyorum.Yardımcı olursanız yapmak istediğim birçok tema var.Lütfen yardımınızı esirgemeyin arkadaşlar.

Fasty^

Aktif Üye
google playden icon pack indir içini açıp ikonları bul ve al daha sonra indirdiğin stock gnz temanın içini aç ve ikonları değiştir

Kard32

Aktif Üye
Kardeş çok teşekkür ederim sana ilgilendiğini için.Rahatsız ediyorum ama.İcon packden ikonları nasıl alabilirim.Tekrardan teşekkür ederim ilgilendiğini için.

Fasty^

Aktif Üye
google dan apk olarak indir daha sonra rar programıyla bir klasöre çıkar içinden bütün klasörlere bak bulursun hangi klasörde olduğunu unuttum

Kard32

Aktif Üye
Çok teşekkür ederim.Belki de aylardır bu konuyu araştırıyordum.Çok sağol yardımcı olduğun için :)
[hr]
Çok teşekkür ederim ruling yardımcı olduğun için.Artık tema yapabilicem sayenizde.
[hr]
Arkadaşlar bir sorum daha olacak.Uygulama menüsü açma tuşunu nasıl değiştirebilirim.Bunu da İcon packden bulabilir miyim.

S

Snake

http://forum.turkdevs.com/konu-anlatim-gnz-uzantili-tema-nasil-editlenir-discovery-tema-yapma.html

Konu Yanlış Yerde.