Discovery Kamera ve Wifi Sorunu

'Discovery Sorun & Yardım Bölümü' forumunda captainbt tarafından 31 Ocak 2016 tarihinde açılan konu

1. captainbt

captainbt Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

Merhaba elimde 16gb discovery var.
    Kamera silinmiş.Değişik romlar yükledim fakat kamerayı geri getiremedim.Bir romda kamera var ama bağlanılamıyor.Ne yapmak lazım bu durumda.

Ve ayrıca romlarda wifi açılmıyor.
    Wifi açıyorum ve wifi açılıyor yazıyor öyle kalıyor.Bunu nasıl çözebiliriz donanımsal mı yazılımsal bir sorun mudur ?

Teşekkürler

2. Apollo76

Apollo76 Guest

Wi-Fi yi bilmiyorum ama Kamera donanımsal. Çünkü benimde kamera uygulaması yok ve hiçbir şekilde geri getiremedim sonra telefonun arka bölümünü söktüm meğerse sorun kablonun ucu zarar görmüş. Değiştirdim kamera uygulaması kendisi geldi. Kamera fiyatı; 16 ₺

3. SuperDroid

Hicbi sorun olmayan slim bir aosp kurun bakalim ayni sorun olacak mi?
    Eger ayni sorun devam ediyorsa wifi sorunu da kamera sorunu da donanimsaldir

4. captainbt

captainbt Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

Cvp: RE: Discovery Kamera ve Wifi Sorunu

Acaba link var mı ?

5. Creative®

Creative® Yasaklı Üye
    Yasaklı Üye

233
    559
    0
    Pc den stock rom yukleyin sorun kalmaz

6. SuperDroid

Cvp: RE: Discovery Kamera ve Wifi Sorunu

Leki roma bakabilirsiniz
    Deneme icin kurduruyorum zaten eger onda da olmazsa direkt kamerada ariza oldugunu anlariz

7. captainbt

captainbt Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

Tamam hem leki rom hemde stock rom indiriyorum ikisinide deneyip sonucu yazarım.

8. RomMaster

RomMaster Guest

Sizin kamera soketi kırılmış bende de aynı sorun vardı.80 lira gibi bi ücret vermeniz lazım yanlış hatırlamıyorsam

9. captainbt

captainbt Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

Yok malesef ki donanımsal bir sorunmuş.Hem stock rom hemde diğerini kurdum kamera gelmedi.
    Teşekkürler yardımlar için.

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş