discovery recovery update sonrası açılmıyor

'Discovery Sorun & Yardım Bölümü' forumunda camature tarafından 15 Ağustos 2015 tarihinde açılan konu

1. camature

camature Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

meraba arkadaşlar çok ciddi bi sorun var bendeki cihazla ilgili başlıkta belirttigim gibi twrp sürümünü güncellerken recovery çöktü imei felan kayboldu bi kaç defa açıldı kapandı şimdi hiç açılmıyor miui v6 rom yüklü şarj söketi yok 2 batarya ile kullanılıyor ne yapabilirim bi yardım edermisiniz.... :uzgun:
    [hr]
    yokmu yardımcı olucak .

2. nitrogen

nitrogen Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

68
    13
    0
    Şarj soketinin olmaması elimizi kolumuzu bağlıyor. 25-30tl verip bir telefoncuya şarj soketini taktır. data yollarını bağladığına emin ol. sonrası sorun değil. 

Kolay gelsin

3. Lptrex

Lptrex Yasaklı Üye
    Yasaklı Üye

32
    902
    0
    Twrp calisiyor mu

4. camature

camature Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

çalışmıyor twrp sarj soketi 3 defa takıldı geri bozuldu

5. Volkan03

Volkan03 Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

https://www.youtube.com/watch?v=RlfmrIfoQTo arkadaslar bu video ile rahatlıkla yapabilirsiniz :rool: :rool:

6. camature

camature Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

kaardeşim bunu bizde biliyoruz başlangıç ekranında recovery modu açmaya çalışıyor açamayınca yeniden başlatıp duruyor

7. Volkan03

Volkan03 Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

telefonu Komple KApat Sonra Recovery Moda Girmeye Calıs BEn oyle  yaptım oldu seninde denemeni oneririm

8. MadloveR

MadloveR Administrator
    Site Yetkilisi Administrator

Güncellemeyi direk yüklemeye çalışırsanız böyle sonuçlar kaçınılmazdır.
    En kolay çözümü anlatayım.
    Telefonun Sd kartına Discovery de çalışan bir recovery.img at, Playden rashr veya Flashify uygulamasını indir onlarla o recovery i kur. Recoveryde açılırsa imei bir şekilde yapılır. Olmazsa soketi yaptırmaktan başka yol yok.

9. Asderdd

Asderdd Administrator
    Site Yetkilisi Administrator

1.042
    3.742
    113
    Cihaz:
    ZTE Axon 7
    ROM:
    MiFavor UI 5.0
    Cihazı bir şekilde açarsanız bana pm atın yardımcı olurum.

10. camature

camature Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

cihaz recovery moduna girmeye çalışıyor o yüzden halen açamadım sarj soketini yaptırmakl istedim beni dolandırmaya kalktı telefoncu usb veri yolunu çekersem 60 lira olur masrafı dedi insanlar ögrencilere yapmayın bari bilmesek vallahi kitleyecekler

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş