dokunmatik sorunu

taymaztrkmn

Kayıtlı Üye
arkadaşlar bugün burda yayınlanan twrp ile cihazımı rootladım fakat rootchecker.apk yı silmeyi unutmuşum 
stok rom yükledim ve şimdi dokunmatik çalışmıyor ama kendi kalemi kullanılıyor.Yardım edin lütfen acil

taymaztrkmn

Kayıtlı Üye
şu an tablette twrp var kırdım çoktan fakat hala parmak algılamıyor sadece kalem algılıyor
[hr]
çözüm bulan arkadaş paypal hesabı fln atarsa 30 tl kadar bağış yapıcam çok önemli benim için

Asderdd

Administrator
Stock roma dönmeyi denediniz mi? Stocka döndüğünüz halde bile sorun devam mı ediyor?
Daha detaylı bigi vermelisinizki yardımcı olayım.

Arkadaşlar kalibrasyon sürümü farklı, arkadaşlarım tabletinde VD yazıyor yüklediğimiz stokromda Va6 yazıyor.Ben kalibrasyona basıyorum yaptıktan sonra unknown touch ıd:168 hatası veriyor. Ögretmen tableti olduğunuda belirteyim.

adikom' Alıntı:
Hortlatmış gibi olacağım fakat rootchecker programının yapmış olduğu bir şey midir?
Açıkçası pek sanmıyorum. Hem kurumsala hem de root detector'a birer kez yakalandım, kurumsala yakalanışımda daha stock rom falan yayınlanmamıştı hatta servise vermiştim, diğerinde de stock rom atarak düzeltmiştim. Şu an herhangi bir sorun yok, gördüğün gibi zaten kalibrasyon versiyonu da V19 gözüküyor. Bi de bu dokunmatik, twrp'deyken kapasitif tuşların çalışmaması vb. sorunlarına genellikle 2. parti e-tab 5'lerde rastlanıyor.