Driver sorunu

mustafatkl42

Kayıtlı Üye
Beyler yardım edin bilgisayara bir türlü tanıtamadım indirmediğim driver kalmadı sp flash tool da rom yüklücem bataryayı söküp bilgisayara takdığımda bağlama sesi gelip tekrar gidiyor

Windows 7.8.10 hangisini kullanıyorsunuz?

[font='Open Sans', sans-serif]Windows 8 ve üzerinde sürücü imza kontrolunu devre dışı bırakman gerekir [/font]
[font='Open Sans', sans-serif]win7 kulanıyorsan driveri kurduktan sonra cihazı bataryasız şekilde ses azaltma tuşuna basılı olarak usb bagla [/font]
[font='Open Sans', sans-serif]sürücüleri kurulur kurulma bitince konuda yazdığı şekilde yükleme yapabilirsin .[/font]

[font='Open Sans', sans-serif][font='Open Sans', sans-serif]Sorun devam ederse işletim sisteminizi yeniden kurunyada farklı bir PC de deneyin.[/font][/font]

Arkadaslar Ben naptiysam PC ye tanitamadim.Windows 7 kulaniyorum telecom acikken PC den dosya aktarabiliyorum aka bataryayi cikartip see kisma tusuna bastigimda PC okumuyor.flastollldan room atamiyorum,Telefona acayip virus var supersu you bile devre disi birakmis,acill cozumm lazimm

Kardesim driver kurulumu,rom kurulumu,ve flash tool hatasi cozumleri

Stock lolippop romda videolu anlatimda hepsi varsir lutfen videoyu izleyiniz %100 sonuca ulasirsiniz eger tekrae hata olursa pc veya usb kablosunu degistirin...

Not: usb bagladiginiz zaman telefonun herhanbir tusunaa basmana gerek yok
[hr]
Kardesim driver kurulumu,rom kurulumu,ve flash tool hatasi cozumleri

Stock lolippop romda videolu anlatimda hepsi varsir lutfen videoyu izleyiniz %100 sonuca ulasirsiniz eger tekrae hata olursa pc veya usb kablosunu degistirin...

Not: usb bagladiginiz zaman telefonun herhanbir tusunaa basmana gerek yok