E TAB 5 AÇILMIYOR

'ETAB 5 Sorun & Yardım Bölümü' forumunda HakanEREN tarafından 2 Ocak 2016 tarihinde açılan konu

1. HakanEREN

HakanEREN Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

Arkadaşlar merhaba;

2 gün evvel tabletim sorunsuz çalışırken şarja taktım ve normal bir şekilde şarj olduğunu görüp bıraktım. yaklaşık 2 saat sonra tabletimi aldığımda orta yuvarlak ışığının yandığını ve hiç bir tuş ve ekranın çalışmadığını gördüm. çeşitli internet sitelerinde çeşitli formüllerle çözüm önerilerini (tuşlara beraber basma vs) denedim çözüm olmadı... tavsiyelerini bekliyorum. şimdiden teşekkürler

2. Melihcelik09

Melihcelik09 Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

Servise yolla çözümü yok

3. OmerFarukGuntay

OmerFarukGuntay Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

Aynı sorun bendede var TWRP ile gapps yükledim sonra şarja taktım elime aldığımda ekran çalışmadi sadece ortada ışık yanıyor.
    Servise gonderemem Twrp'li olduğu için..
    Lütfen çözüm bulun

4. ttbpccorporation

ttbpccorporation Yasaklı Üye
    Yasaklı Üye

202
    31
    28
    Cihaz:
    iPhone 6S Plus/Etab5
    tableti kapattım bir daha da açılmadı de anlamazlar stok rom atarlar geri yollarlar. (garanti dışı kalmaz ama ben denemedim başkaları yollamış)

5. Can1285karakartal

Aktif Üye

:troll60: mebin vereceği tablet daha bu

6. mrlndgn

mrlndgn Yasaklı Üye
    Yasaklı Üye

Bazen sarz olmiyinca yapiyor oyle seyler sarzi aalgiliyosa sikinti yok

7. ninjassasin45

ninjassasin45 Yasaklı Üye
    Yasaklı Üye

krdşm önce pc de telefon ile ilgili tüm driverlari sil hiç bir şey kalmasın 
    sonra stock roomu indnir https://docs.google.com/uc?id=0B065LdNGqJLGTVc2Rmd0b1NESjA&export=download
    sonra sp flash toolu masaüstünden aç check server tikini kaldır downloada bas ve usb yi tak bekle yükler yaptım daha yeni oldu.
    eğer tablet kapalıysa yukardakini yap 
    açıksa 3 tuşa kapanana kadar bas  snrada usb tak ve kur

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş