E tab 5 yardım

'ETAB 5 Sorun & Yardım Bölümü' forumunda fareler8252 tarafından 13 Aralık 2015 tarihinde açılan konu

1. fareler8252

fareler8252 Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

arkadaşlar benim bu konulardaki bilgim oldukça sınırlıdır bu 
    indirdiğimiz şeyler var hani...

[font=Roboto, arial, sans-serif]TWRP RECOVERY[/font]
    [font=Roboto, arial, sans-serif][size=small][font=Roboto, arial, sans-serif]Flash Tool[/font][/font][/size]
    [font=Roboto, arial, sans-serif][size=small][font=Roboto, arial, sans-serif][size=small][font=Roboto, arial, sans-serif]USB driver[/font][/font][/size][/font][/size]
    [font=Roboto, arial, sans-serif][size=small][font=Roboto, arial, sans-serif][size=small][font=Roboto, arial, sans-serif][size=small][font=Roboto, arial, sans-serif]Android 4.4.2 Kitkat GApps[/font][/font][/size][/font][/size][/font][/size]
    [font=Roboto, arial, sans-serif][size=small][font=Roboto, arial, sans-serif][size=small][font=Roboto, arial, sans-serif][size=small][font=Roboto, arial, sans-serif][size=small][font=Roboto, arial, sans-serif]TurkDevs MDM KALDIRMA CRACK ZİP[/font][/font][/size][/font][/size][/font][/size][/font][/size]

[font=Roboto, arial, sans-serif]google yükleme apk engelini kaldırma felan ben videolarını felan izledim harfiyen yaptım ama flash toolda sarı yüklenme yeri ve yeşil tik çıkmıyor fixlendimi yoksa bunlar lütfen yardım edin  :what:  :uzgun:[/font]

[font=Roboto, arial, sans-serif]resmi[/font]

[font=Roboto, arial, sans-serif]http://i.hizliresim.com/XqG2bO.jpg[/font]

2. AnonimHacker

AnonimHacker Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

Optionstaki checkswver tiki kaldır, downloada bas sonra kabloyla bağla olacaktır.

3. FlamingFury

FlamingFury Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

yönetici olarak çalıştır programı bende okutamamıştım tableti öyle oldu

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş