Ekran Kırıldı

'Discovery Sorun & Yardım Bölümü' forumunda D4RKW00D tarafından 13 Temmuz 2015 tarihinde açılan konu

1. D4RKW00D

D4RKW00D Aktif Üye
    Aktif Üye

Beyler telefonla birlikte yere düştüm ekran kırıldı dokunmatik üst kısımlarda calısıyor ses kısma menusundekı 3 yerin en altına kadar alttakı tuslar calısmıyor teknik servis ne kadara yapar veya dışarda ne kadara yaparlar teknik servis kac gunde yapar tesekkürler simdiden
    [hr]
    Ağalar bunu alsam olurmu : http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/general-mobile-discovery-lcd-ekran-dokunmatik-177268971

2. Snake

Snake Guest

http://www.telpa.com/include/asp/yedek_parca_ucretleri.asp

Paradan Kaçma 1 Hafta Sonra ekranda Beyaz Lekeler Olucak İlerle Leke olan Yerlere Dokunamıcaksın Dokunmatik Sapması Olcak. vs vs

3. D4RKW00D

D4RKW00D Aktif Üye
    Aktif Üye

aga orj ekranda 3 adet beyaz leke 1 adet ölü piksel vardı
    [hr]
    bu attıgım lınktekı olmazmı

4. Snake

Snake Guest

Olur Olmasınada 2-3 Ayda Ekran Değiştirmek İstiyosan Al.

5. D4RKW00D

D4RKW00D Aktif Üye
    Aktif Üye

6. Furkan_FS

Furkan_FS Yasaklı Üye
    Yasaklı Üye

Ekranı duzeltsen tekrar bozulacak.Yine para alacaklar. En iyisi biraz biriktir yeni telefon al.Bir daha da asla GM alma aldırma bence.Adamlar yazılım guncellemeden 20 TL alıyor vay be.

7. Snake

Snake Guest

Biz Burdan Bedavaya Yapıyoz. Para Avcısı Mubarekler. Sp Flahs İle Stock Rom Atmayıda Kaldırmışlar Baksana.

8. D4RKW00D

D4RKW00D Aktif Üye
    Aktif Üye

yazılım atma 20 lira 5 dk lık iş degil aslında

9. Furkan_FS

Furkan_FS Yasaklı Üye
    Yasaklı Üye

Fiyat daha da artar.Fiyatlar temmuzun sonuna kadar geçerli imiş. Demekki daha da ekliyecekler yeni vergiden felan.Yaptiracaksan yaptır hemen ekranı bence.

10. Snake

Snake Guest

Vergiden Artarmı Bilmiyorum Ama fiyatlar Sabit Oluyor Her Ayın Sonuna kadar Geçerli Oluyor Ama Değişen Bişey olmuyor.

11. Furkan_FS

Furkan_FS Yasaklı Üye
    Yasaklı Üye

Düz hesap yapınca yazan tüm parçalar 800 TL felan tutuyor.Neredeyse 1,5 katı felan normal fiyatın. Adamlar parayı kırıyor bee.

12. Furkan_FS

Furkan_FS Yasaklı Üye
    Yasaklı Üye

@Snake™ benim güç tuşu bozuldu da senin attığın linkte yan ses tuşu var sadece acaba güç tuşu için de o fiyat mi geçerli ?

13. Snake

Snake Guest

Geçerlidirde Tuşları Bedava Yaparalar Heralde Kasada Çatlak Falan Yoksa.

Ben Mikrofon İçin Gönderdim Ayriyetten Kamerayla Yan Tuş Bordu Değişti. Sadece Mikrofona Para Verdim.

14. NightyFrozen

NightyFrozen Yönetici
    Site Yetkilisi Yönetici

827
    495
    63
    Cihaz:
    Samsung Galaxy S3 In
    ROM:
    The FrozenROMS Project (hala yapamadık, ama bir gün)
    Riske atma derim paraya kıyacaksın artık

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş