ETAB-5 Repartition System Belleği Yükseltme

Önce yedek alıp stock roma döndüm. Sonra verdiğiniz dosyalarla yaptım. Ama scatter dosyasını değiştirmek zorunda kaldım. Verdiğiniz scatter dosyasıyla hata aldım. Yapacaklara tavsiyem seri no'nun falan kesinlikle yedeğini alın. Çünkü gidiyor. Şu an 6.0.1 tabanlı bir custom romla kullanıyorum. Resimde de görüldüğü gibi boyutu değişti. Sıkıntı yok. Elinize sağlık.

ÇOK UĞRAŞTIM YAPAMADIM
NASIL YAPTINIZ...
[doublepost=1543152555,1543152488][/doublepost]
Önce yedek alıp stock roma döndüm. Sonra verdiğiniz dosyalarla yaptım. Ama scatter dosyasını değiştirmek zorunda kaldım. Verdiğiniz scatter dosyasıyla hata aldım. Yapacaklara tavsiyem seri no'nun falan kesinlikle yedeğini alın. Çünkü gidiyor. Şu an 6.0.1 tabanlı bir custom romla kullanıyorum. Resimde de görüldüğü gibi boyutu değişti. Sıkıntı yok. Elinize sağlık.

ÇOK UĞRAŞTIM YAPAMADIM
NASIL YAPTINIZ...

LANCLOTHAN

Kayıtlı Üye
E tab 5 e hangi romu yuklersem sorunsuz bir sekilde pubg oynayabilirim? Build prop tan android surumu yukselttim fakat pubg i actigimda oyundan atıyor bi care bulur msunuz lutfen

Ahmeturan

Kayıtlı Üye
Dosyaları Stock roma kopyalayin derken ne demek istemiş acaba? Dosyayı tam olarak nereye atacağız? Yemeklerimiz sd cardda kalsa silinirmi yoksa direk cihaz uzerine yedek alıp işlemi yapabilir miyiz?