etab5 ekran bozuldu. Lütfen yardım.

'General Mobile ETAB Genel' forumunda iburaktk tarafından 29 Kasım 2017 tarihinde açılan konu

1. iburaktk

iburaktk Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

3
    0
    1
    Etab5 im normal bir sekilde calisiyordu. Hicbir sey yapmadim. Rom atmistim ama bu rom butun okulda var bu sorun sadece bende oldu. Gece yattigimda duzgun calisiyordu. Sabah alarm caldi ve alarmi kapatamadim. Ekran kararmisti. Ekran calismiyordu. Dokunmatik algılamıyordu. Bütün tuslara ayni anda bastim ve kapattim. Yeniden actigimda hala calismiyordu. Bataryasini soktum. Yine calismadi. Sarjinin bitmesini bekledim. Sarj bitti ve yeniden sarj ettigimde dokunmatik calisiyordu ekran kilidini acabiliyordum ezberle. Yani ekran hala çalışmıyor fakat dokunmatik calisiyordu. Ne yapabilirim? Yardimlarinizi bekliyorum.

2. Cihan353500

Cihan353500 Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

1
    0
    1
    Cihaz:
    Casper VIA v5
    Tüm tuşlarına basıp kapat. Tekrar ayni sekilde olursa tkrar aynısıni yap uzun süre kapa tuşuna ve ses kısma tuşuna bas. Düzeliyor eninde sonunda (tabletler internete girmiyor herhangi bir şekilde. Sorun dübden beri devam ediyor.

3. iburaktk

iburaktk Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

3
    0
    1
    Benim tablet calisiyor ekran kilidi acilma sesini duyabiliyorum. Fakat ekran siyah ve calismiyor. Ekrana hicbir zarar da vermedim
    --- Mesajlar Birleştirildi, 3 Aralık 2017, Önceki Mesaj Tarihi: 1 Aralık 2017 ---
    Olmadi maalesef. Farkli bir çözüm var mi?

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş