ETAB5 MEB KONTROLÜ UYARI

'ETAB 5 Sorun & Yardım Bölümü' forumunda ODAKAB tarafından 21 Şubat 2016 tarihinde açılan konu

1. ODAKAB

ODAKAB Yasaklı Üye
    Yasaklı Üye

Sakarya ilinde okulumuzda Cuma günü yapılan duyuruyla tabletleri şarjı dolu olarak bilişim teknolojileri öğretmenine Pazartesi günü teslim edilmesi istendi.
    İnterneti yavaş olan arkadaşlar için uyarı olsun, Stock Rom ve Recovery yedeklerini bilgisayarınızda bulundurun.
    ---
    Güncelleme: Şimdi tablete dalgasına bir ekran koruyucu yaptım onu atıyorum. (Kim uğraşacak ağ bağlantısıyla atmaya, TWRP flashladım oradan dosyaları atıp sonra tekrar stock recovery kuracağım  :troll1: )
    [img=1369x1200]http://fs5.directupload.net/images/160221/ljctqxgf.jpg[/img]
    ---
    Güncelleme 2: TWRP Kurulu ve yanımda Stock Recovery + kendi TWRP Backup'ım ile gideceğim. Duruma göre takılırım artık :emoji_slight_smile:
    ---
    Güncelleme 3: Bilişim Teknolojileri öğretmenimiz bugün okula gelmedi, Müdür Yardımcımıza sordum ve Çarşamba gününe kadar gelmeyeceğini öğrendim. Çarşamba günü de geldiğinde kimsenin haberi olmadığından Perşembe'ye kalır bu iş. Hala olay tamamen resmi bir kontrol mü bilmiyorum, belki de sırf korkutmak için yapmıştır. Disiplini ve ciddiyeti seven bir adam zaten. Kimseyi kandırmış gibi olmayayım bu sizin okulunuzda kesinlikle kontrol yapılacak demek değil.
    ---
    Güncelleme 4: Tablet kontrolü yapıldı, sınıflarda sadece cihaz sağlam mı ve MDM var mı kontrolü yapıldı.

2. ryanomalley

ryanomalley Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

Gerçekten kontrol ediliyor mu

3. ODAKAB

ODAKAB Yasaklı Üye
    Yasaklı Üye

Cvp: RE: ETAB5 MEB KONTROLÜ UYARI

Yoo ben dalgasına yazıyorum. Arkadaşım şaka mısın? Kontrol edecekmiş işte MEB istedi dedi neresi yalan neresi doğru bilemem.

4. Teals56

Teals56 Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

69
    6
    8
    Cihaz:
    E-Tab 5
    ROM:
    E-Tab 5 Prepared Lite Rom
    resmi yazı vs foto varmı ?

5. ODAKAB

ODAKAB Yasaklı Üye
    Yasaklı Üye

Şu an öyle bir belgenin olduğuna dair bilgim veya elimde belgenin yedeği yok.

6. Yasin Imran

Yasin Imran Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

içimizden geçtiler bir kontrol ettiler çatur çutur romlular roothlular çıktı meydana rom attığını beyan edenler cezayı hafif yaralarla kurtaracak inş ama beyan etmiyenler accayip aldı başını 60 tl diyorlar bazıları bazıları ise tabletin 3 misli ceza

7. yusufvdr05

yusufvdr05 Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye Kayıtlı Üye

Cvp: ETAB5 MEB KONTROLÜ UYARI

Bize birşey soylemediler ama olursa harbi sikinti

8. Compacom

Compacom Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

Bende eski haline döndürmek istiyorum yardımcı olabilirmisiniz

9. Hsynyrsr

Hsynyrsr Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

Bizde hala yapılmadı

10. ODAKAB

ODAKAB Yasaklı Üye
    Yasaklı Üye

http://forum.turkdevs.com/forum-etab-5-stock-romlar

11. AnonimHacker

AnonimHacker Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

[hr]
    MDM Cracklısı var mı?
    Bizde de kontrol yapılacak. Kendim lucky patcher ile izinleri kaldırdım fakat uygulama kendini açmıyor. Eğer yüzeysel bir kontrol ise işe yarar mı?

12. ODAKAB

ODAKAB Yasaklı Üye
    Yasaklı Üye

Öğretmenin sadece görmekle yetinmeyebilir, TWRP ile yedek alıp tertemiz hallet gitsin.
    Ha şu an yüklediğimiz stock romda bile bir eksiklik var ama söylersem ve MEB'in haberi olursa sıkıntı olur, daha orjinal bir yedek bulursam hiç kırmamış arkadaşlarımdan kırdırmak isteyen çıktığında burada paylaşırım.

13. azad

azad Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

Orda hepsini secersentabiki öyle olur içinde app kelimesi geçenleri seç ve dikkatlice okuyun mantıklı gelenleri sec :emoji_slight_smile:

14. AnonimHacker

AnonimHacker Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

Hepsi mantıklı geldi. Normal uygulamalar bu tür izinleri kullanmaz bile yazıyor.

15. emir1606

emir1606 Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

Cvp: ETAB5 MEB KONTROLÜ UYARI

Mdm derken tam olarak neyden bahsettiğini anlamadım açıklarmısın?

16. azad

azad Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

Mesela wifi yazanları seçme ben yaptım çokta güzel oldu

17. AnonimHacker

AnonimHacker Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

Bizimle paylaşamaz mısın?

18. azad

azad Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

https://yadi.sk/d/fxKLYWnRpXUEN
    Crackli MDM
    Teşekkürü unutmayalim

19. romantikbiodun

romantikbiodun Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

Hocam tablet kilitli en yakın yetkiliye başvurunuz dedi. Twrpden kaldırdım. Nasıl olacak bu iş ?

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş