Forum İstek ve Hataları Bölümü

'Konu Dışı' forumunda Furkan_FS tarafından 22 Haziran 2015 tarihinde açılan konu

1. Furkan_FS

Furkan_FS Yasaklı Üye
    Yasaklı Üye

TurkDevs bölümüne veya Konu Dışı bölümüne bir bölüm açılsa mesela forumdaki hataları ve isteklerimizi oraya yazsak bence güzel olur.Örnek vermek gerekirse galiba mobilde ankete oy vermede sıkıntı var.Bu gibi durumları yazmamız için bir bölüm açılabilir.

Ek olarak mobilde teşekkür butonu yok galiba.Belki ileride gelecektir.Mesela böyle konuları bir konuda ( biraz garip oldu cumle :emoji_grinning: ) toplayabiliriz.

Veya yorumlara şikayet et butonu gelebilir.

Bunun gibi öneriler icin bir sabit konu açılabilir.

2. Snake

Snake Guest

+1 Güzel Fikir Mesala konu Açarken Benim Yaşadıım Yazıyı Kırmızı Yapıp Büyüttüğümde Alt Alt Olan Yazının Arasına Kendi Boşluk Koyuyor. Bazı Yazılar kendi Kendine Büyüyor.

3. Furkan_FS

Furkan_FS Yasaklı Üye
    Yasaklı Üye

@Orochi© , @Dr.Razor™ @SmiLeToLiFe olabilir mi böyle bir konu ?

4. Tmp341

Tmp341 Aktif Üye
    Aktif Üye

335
    47
    28
    Cihaz:
    Iphone 7 128GB
    Ben forumla ilgili ufak bir hatayı pm ile yollamak zorunda kaldım, konusu yok diye.

5. Herakleitos

Herakleitos Aktif Üye
    Aktif Üye

Selamlar, öncelikle şikayet et yerine raporla diye bir buton var zaten. Teşekkür konusu mobil temada uygulanmamış Tapatalk gelirse foruma çok iyi olur.

6. Furkan_FS

Furkan_FS Yasaklı Üye
    Yasaklı Üye

Raporla'yı daha yeni gordum :emoji_grinning: Mesela mobilde de yok o :emoji_grinning:

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş