General mobil discovery Yardım

umutkinq78

Kayıtlı Üye
Beyler öncelikle herkese Selamun Aleykum bisey sormak istiyorum şimdi general mobil discovery kullanıyorum telefona miui v7 ROM atmak istiyorum fakat ROM sırasında ROM yarıda kalırsa nasıl geri stock ROM a dönemin flash tool a donerilirim bunuda turkdevs ailesinden öğrendim fakat kendime guvenim yok bi defa demedim s6 ROM atmayı fakat ROM yarıda kaldı stock romda atamadim 4 gün uğraş sonucu gene bu forumda attım çok Şükür birde miui v7 romda herhangi bir eksiklik var mi varsa neler kullanan arkadaşlar yorum atarsa sevinirim
İyi günler

Kard32

Aktif Üye
Philz touch recovery kullanmanı öneririm.Romu kurmadan önce recoverinden backup alırsanız,bir sorun oluştuğunda o backupu geri yükleyebilirsiniz.İngilizceniz varsa anlarsınız zaten.Miui 7yi kullanıyorum bende şuan gayet iyi sıkıntısı yok :)

Kard32

Aktif Üye
PhilzTouchRecovery kuruluysa backup and restore kısmından, (backup to sdcard0)(1de olabilir en üstteki)ye tıklaman yeterli biraz uzun sürebilir.Şarjın %50nin üstünde olursa daha garanti olur kurarken.Forumda Miui v7 stable sürüm var,onu öneririm :)

umutkinq78

Kayıtlı Üye
Reis peki miui v7 yı attık 1-2 hafta kullandım beğenmedim bu backupla nasıl geri dönüm bide mui v7 stablede logo su felan düzgün dimi açılış ekrani

Kard32

Aktif Üye
Miuinin bu sürümünde hata yok.Geri dönmek istersen ,restore edeceksin backup and restore bölümünden.Ama geri dönmek isteyeceğini zannetmem :)