General Mobile 4G Dual Açılırken Otomatik Komut Ekranınan Düşüyor.

'Android One 4G Sorun & Yardım Bölümü' forumunda ramazansahin tarafından 28 Kasım 2015 tarihinde açılan konu

1. ramazansahin

ramazansahin Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

Hocam "fastboot oem unlock" olmuyor telefon açamıyorumda "lock" kabul editor fakat "unlock" failed veriyor.

devices-info baktım false görünüyor hala lock modunda programla nasıl sağlarım telefonu açamıyorum. SD kart boot edebileceğim stock rom yada her hangi bişi.

yardımlarınızı bekliyorum.

2. Rygebin

Rygebin Guest

RE: General Mobile Discovery 4G Dual Açılırken Otomatik Komut Ekranınan Düşüyor.

Oem kilidini ayarlardan acmadiniz mi?

3. Nhmanas

Nhmanas Yasaklı Üye
    Yasaklı Üye

RE: General Mobile Discovery 4G Dual Açılırken Otomatik Komut Ekranınan Düşüyor.

fastboot oem unlock-go değil miydi o? :emoji_grinning:

4. ramazansahin

ramazansahin Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

[font='Open Sans', sans-serif]fastboot oem unlock-go bu buna benzer hepsini denedim hocam ::emoji_grinning: derece [/font][/color]
    [hr]
    [quote='Rygebin']
    Oem kilidini ayarlardan acmadiniz mi?
    [/quote]

hocam telefon açılırken direk komut bölümüne gidiyor telefonun ayarlarından başka hiç bir yerine giremiyorum formatlıyorum yine komut bölümüne yönleniyor.

5. Rygebin

Rygebin Guest

Recovery'e girin wipe yapın bir de , daha sonra açılmassa bootloader'a gelin oradan tekrar stock romu kurun.

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş