general mobile discovery1 servis cihaz değişimi

Merhaba arkadaşlar telefonumda bazı sıkıntılar oluyordu ekranın bazı bölümleri kahverengi oluyordu servise yolladım ana kart değişimi dokunmatik panel değiştirip yolluyorlardı bu sefer yine yolladım değişim talep ettim 2 sonra mesaj geldi faturayı istediler yolladım foto çekip bugün baktım air modelini yolluyorlar bana düşüncelerinizi merak ettim neden farklı bir cihaz yolluyorlar.

breed

Kayıtlı Üye
Ne kadar sürede geldi ilkinden telefon benim wifi artik neredeyse kullanilamiyor dokunmatik bazen sapitmaya basladi telefon stock romda cebimde açılıyor göndersem ne zamana gelir acaba?

İmei den dolayı kaç defa gitti rottan dolayı :) 8 defa yaklaşık en son ekranda lekeler oluştu sonrada değişim istedim faturanın resmini istediler yolladım yeni tel yolluyorlar 

Not:duyuyorum yok başka telin ana kartını takıyorlarmış çıkma parça v.s falan hikaye sıfır takıyorlar her şeyini  ben bizzat yaşadım
[hr]
Incredible™' Alıntı:
3 kez yolladım ama anca parça değiştiler  :yorgun: :yorgun:
ne değişti ana kart ekran vs kusuru varsa keşke değişim istiyorum diye not düşseydin tekrar olduğu için

I

Incredible™

hani 3tü :p dokunmatik sapıtması ve wifi kesintilerinden dolayı 3 kere yolladım, 2 kez mekanik değişim yaşadım.Busefer düşsem değişirlermi acaba :thinking:

Incredible™' Alıntı:
hani 3tü :p dokunmatik sapıtması ve wifi kesintilerinden dolayı 3 kere yolladım, 2 kez mekanik değişim yaşadım.Busefer düşsem değişirlermi acaba :thinking:
Değişim talep etmen gerekiyor birçok defa aynı sorunları yaşadığın için