General Mobile GM 6 8.0 2. güncelleme sonrası kapanma sorunu çözümü

'Android One 6 Sorun & Yardım Bölümü' forumunda efem553 tarafından 7 Şubat 2018 tarihinde açılan konu

?

İşe yaradı mı?

1. Evet

1 oy
    50,0%
  2. Hayır

1 oy
    50,0%
  1. efem553

efem553 Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

5
    0
    1
    Bildiğiniz üzere Gm 6 cihazlara 8.0 güncellemesi geldikten sonra 2. Bir güncelleme de geçen haftalarda geldi. Güncellemeden sonra cihazın ekranını kilitledikten sonra parmak izi ile açmaya çalışınca cihaz sadece titriyordu. Ekranı power tuşuyla açıncada donup restart atıyordu. Ben bu problemi parmak izini kaldırdıktan sonra tekrar yaşamadım şimdilik bulduğum çözüm bu. Herkese iyi forumlar.

2. Special

Special Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

3
    0
    1
    Cihaz:
    General Mobile Gm6
    Denedim fakat telefon hala kendini geri kapatıyor...

3. Atocuk123

Atocuk123 Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

1
    0
    1
    Cihaz:
    General Mobile
    Bendede bu sorun var Android 8.0 oreo dan sonraki sonra güncellemeden sonra benim telefondada öyle sıkıntı var kilidi açarken kapanıp açılıyor saatte 1

4. kptnturk

kptnturk Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

1
    0
    1
    Cihaz:
    GM 6
    ben de telefonu altıktan sonra oreo'nun son güncellemesini aldım. zaten telefonu alalı birkaç gün oldu. kapanma sorunu bende de var. ben de parmak izi kilidini kullanıyorum. sanki sorun parmak izinden gibi hissediyorum. Ayrıca tekrar açınca GM ASISTANT durdu uyarısı geliyor. Güncelleme ile çözülecek bir duruma benziyor. general mobile'a geri bildirimde bulunmak lazım

5. efem553

efem553 Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

5
    0
    1
Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş