GM 5 PLUS KONUŞURKEN KARŞIYA SES GİTMİYOR

'Android One 5 Plus Sorun & Yardım Bölümü' forumunda RYDER4496 tarafından 26 Haziran 2017 tarihinde açılan konu

1. RYDER4496

RYDER4496 Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

4
    1
    3
    Cihaz:
    GM 5 PLUS
    ROM:
    Miui 8
    Selamunaleyküm arkadaşlar . cihazım GM 5 PLUS .
    Cihazıma miui 8 romu kurdum . o zaman sorun yoktu ses karşıya gidiyordu .
    Sonra garanti içine girsin diye stock rom , orjinal romunu kurdum .
    Bütün aksamları çalışmasına rağmen , birisiyle konuşurken karşıya ses gitmiyor .
    Ahize Sadece aramada mı böyle yapıyor dedim ve whatsapp dan birisine sesli mesaj gönderdim .ama ordada ses kaydetmemişti .
    Sizden isteğim benim yapacagım bir şey var mı ? Bu ahizenin programı felan mı var ?
    Yardımcı olursanız sevinirim . şimdiden teşekkürler .
    Herkesin Ramazan Bayramı mübarek olsun . Sağlıcakla kalın ...

2. karakule

karakule Aktif Üye
    Aktif Üye Kayıtlı Üye

30
    3
    8
    Cihaz:
    Gm5
    Tekrar miui rom atıp ahize çalışıyormu diye deneyin sorun stock rom kurulumunda da olabilir

RYDER4496 bunu beğendi.
  3. RYDER4496

RYDER4496 Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

4
    1
    3
    Cihaz:
    GM 5 PLUS
    ROM:
    Miui 8
    Teşekkürler .. Cihaz Garanti kapsamına girsin diye geri orjinal romunu attim hocam . miui 8 inde bir cok sorunu vardi . o yuzden tekrar döndüm . bide telefon uzerinden orjinal romu kuramadim .bilgisayardan kurdum .

4. karakule

karakule Aktif Üye
    Aktif Üye Kayıtlı Üye

30
    3
    8
    Cihaz:
    Gm5
    cihazınıza TWRP üzerinden istediğiniz sürüm stock romu kolayca yükleyebilir, kişisel verilerinizi kaybetmeden mevcut stock romu güncelleyebilirsiniz
    Linkleri Görebilmek için Giriş Yapmanız yada Kayıt Olmanız Gerekmektedir.

RYDER4496 bunu beğendi.
  5. RYDER4496

RYDER4496 Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

4
    1
    3
    Cihaz:
    GM 5 PLUS
    ROM:
    Miui 8
    Saolun hocam .

6. SelamiPaşa

SelamiPaşa Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

3
    0
    1
    Cihaz:
    gm plus 5
    aynı problem bende de var bende bu forum dan bir kaç tane yazılım yükledim hatta yazılım yüklemeden önce mikrofon bordu sıkıntılıdır diye değiştirdim iki 3 tane denedim düzelmedi sonrasında 6.0.1 yükledim yine düzelmedi 7.0.0 yükledim sizin söylemiş olduğunuz nougat yazılımlarından yine düzelmedi en son 8.0.0 yükledim yine düzelmedi şimdi sizin söylediğiniz nougat aroma kasım 7.1.1 yükleyeceğim ama fastboot modunda açılıyo yazılım sonra yüklenmiyor bu konuda yardımcı olabilirmisiniz ??
    --- Mesajlar Birleştirildi, 16 Nisan 2018, Önceki Mesaj Tarihi: 16 Nisan 2018 ---
    aynı problem bende de var bende bu forum dan bir kaç tane yazılım yükledim hatta yazılım yüklemeden önce mikrofon bordu sıkıntılıdır diye değiştirdim iki 3 tane denedim düzelmedi sonrasında 6.0.1 yükledim yine düzelmedi 7.0.0 yükledim sizin söylemiş olduğunuz nougat yazılımlarından yine düzelmedi en son 8.0.0 yükledim yine düzelmedi şimdi sizin söylediğiniz nougat aroma kasım 7.1.1 yükleyeceğim ama fastboot modunda açılıyo yazılım sonra yüklenmiyor bu konuda yardımcı olabilirmisiniz ??

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş