gm android one yardım

recepp

Kayıtlı Üye
#1
Selamın Aleyküm yanlış yerde paylaşmışsın diyebilirsiniz. ben gm android one 4g kullanıcısıyım,telefonumuz daha yeni ve kullanıcıları rom portlama ile ilgi pek bişey bilmiyorlar telefon için paylaşılmış bi tane cm 12.1 rom bulunmakta ama portlamayı pek bilmediğimiz için yardımınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler.
 
I

Incredible™

#3
Seni şu linke alalım dostum :sigaraiciyor: : http://forum.turkdevs.com/forum-android-one-4g-custom-romlar mağara soğuk muydu?
 

eyupmenevse

Kayıtlı Üye
#4
Kardeş bence sen Stock romu bozma zaten Android m de geldi bence girme bu işlere ben giriyor çünkü benimki Casper via V5 sace Türkiye de satıldığı için hiçbi destek yok ama seninki öyle değil bence hiç uğraşma
 
R

Rygebin

#5
Ben uğraşıyorum bu işlerle @atakan58 hocamla denedik.. Bir rom daha gelecek yabancı bir arkadaşım bana meta inf atarasa..

Ama temel romumuz Wiley Fox olduğu için yani Cynogen Mod temelinde çalıştığımız için gelecek romlar Samsung Romu falan olmaz olmasını istiyorsak meta infin lp yapısını çözmeliyiz çözersek problem kalmayacak..

Rom portlamak kolay değil ve Snap protlar için zor bir yapıda bu işte hiçbir bilginiz yoksa uğraşmayın istiyorsanız araştırın..

Bu forumdaki çoğu kişi MTK Port bilir o yüzden bu da bu işte tecrübesiz olduğumuzu gösteriyor..
[hr]
Pacman Rom , Resurrection Rom ve Bir tane daha editlenmiş rom bu ay içinde çıkacak daha ne istiyorsun :D , bir de stock romu editleyeyim senin için hadi :D
 
Üst