GM Discovery JB Modem v8

Orochi™

Administrator
#1
Discovery JB romları için modem v8 dosyasıdır 
yüklemeyi cwm den yapıcaksınız .

link: http://www.mediafire.com/download/gn5xb6s35r1dg7t/MT6589_modem_v8.P3_17.05.2013.zip
Alternatif Link : https://yadi.sk/d/F57YTQBdk3ZZH
 

maraza

Yasaklı Üye
#9
Modem v8 ile yeni versiyon bir modemimiz oluyor, geliştirici firmanın son sürüm modem dosyası. Bu dosya telefonununuzun şebeke çekimini artırır. Ancak script yüklendikten sonra etc/mdbd/altındaki eski versiyon dosyayı elle silmeniz gerekir. Flaşlama scripti bu silmeyi yapmıyor. V8 dosyası farklı isimde olduğu için iki dosya bir arada oluyor. Sistem eski versiyonu kullanmaya devam ediyor. Benim evde yaptığım testlerde en yüksek çekim v8 ile oldu. V6 ile şebekenin kaybolduğu hiç çekmediği yerde v8 bir çubuk çekiyor ve şebekeyi kaybetmiyor.
İlginçtir KitKat ile gelen çok yeni versiyonda ise çekim gücü v6 seviyesine bile ulaşamıyor.
Jb kullanıyorsanız geliştiriciler bu modem ile fazla ilgilenme dillerinden muhtemelen v3 veya 6 kullanıyorsunuz dur. Söylediğim şekilde eski dosyayı kaldırarak kurun ve deneyin, özellikle evinizde normalde şebekenin en zayıf çektiği yerlerde test edin.
Avea hattınız yoksa şebeke çekimi gibi tarihöncesi sorunlarınız olmayacağından bu dosyaya fazla takmayın.
 

maraza

Yasaklı Üye
#20
yk401' Alıntı:
Hocan şebeke cekimine artiriyor ama kanser riski artmaz degil mi daha fazla elektromanyetik dalga
La havle aslında ben anlatamamışım. Şebeke çekimini artırmaz, bizzat şebeke çekimi dosyası budur. Bu v8 versiyonu diğer versiyonlardan daha iyi çekiyor demeye çalışmıştım becerememişim.

Ayrıca bir rf dalgasının iyonlaştırma frekansı kızılötesi ışıktan bile düşüktür, özetle hücresel bazda atomik bağları iyonlaştırıp koparamayacağından elektomanyetik dalga (telefonunki RF oluyor) KANSER YAPMA RİSKİ HAYATINDA KİMYA - BİYOLOJİ - ELEKTEONİK KİTABI BİLE OKUMAMIŞ KAHVEHANE ALİMLERİNİN İŞKEMBEDEN UYDURMASIDIR.
Hatta ben telefondan , baz istasyonundan radyasyon yayıldığını idia edenleide gördüm. Birine radyoaktif ışıma nedir diye sorasım geldi.
Yav ben çok uzatacam bu konuyu kısa kesiyim.
Henüz telefon yüzünden kanser olunmuyor ama faturası yüzünden olabilirsiniz ona dikkat etmek lazım.
 
Üst