Gmail Hesap Doğrulama Sorunu

'Android One 4G Sorun & Yardım Bölümü' forumunda cedricemre tarafından 29 Haziran 2015 tarihinde açılan konu

1. cedricemre

cedricemre Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

Bugün desen'i unuttum telefonu factory resetle wipe data factory reset ve önbelleiği temizledim ama telefon açılmadı mail soruyor ? Nasıl yapabilirim [​IMG] Acil Yardım :((

2. Snake

Snake Guest

RE: Android 4G Sıfırlama Sorunu

Gmail Hesabınızı Girin Girmiyor İse İnternete Bağlantı.

3. erenntascii

erenntascii Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

S.a kardeş benimde boyle olmuştu
    Garantiye vermistim

4. MUSLIMBEK

MUSLIMBEK Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

пожалуйста, помогите мне стереть аккаунт Google

5. Rygebin

Rygebin Guest

Custom Rim yükleyerek sorunu cozebilirdiniz.
    [hr]
    Загрузить пользовательский обод
    [hr]

6. ismailykr

ismailykr Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

Cvp: Gmail Hesap Doğrulama Sorunu

Çözüm basit ve burda

https://m.facebook.com/Teknik-Destek-1720205901531265/

7. adrenalinxp

adrenalinxp Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

29
    12
    3
    marshmallow güncellemesini yükledi iseniz

*Telefonun sim kartını takın ve telefonu açın mail doğrulama ekranı geldiğinde başka bir numaradan işlem yaptığınız telefon numarasını arayın ve cevaplayın

* sağ üst köşede + işaret ( numara ekleme ) butonu çıkacak ona tıklayın ve tuş takımı açılacak artık diğer telefondan aramayı sonlandırabilirsiniz

* tuş takımından *#*#4636#*#* tuşlayın
    *açılan ekranda kullanım istatistikleri yazan yere tıklayın
    *kullanım istatistikleri yazan yerin yanında geri ok tuşu çıkacak ona basın artık ayarlar menüsüne ulaştınız

* geliştirici seçeneklerini aktif edebilmek için Güvenlik bölümüne girin en altta kullanım erişimi olan uygulamalar var ona tıklayıp açın google play hizmetlerı ve Google play store ye tıklayıp kullanım eşişimine izin ver kısmını kapatalım aksi halde derleme numarasına bastığınızda geliştirici seçenekleri açılmaz

* yukardaki işlemi yaptıktan sonra ayarlara geri gelip telefon hakkında kısmına gelin derleme numarasının üstüne sürekli basıp geliştirici seçeneğini aktif edin
    *Geri gelip geliştirici seçeneklerine girin OEM kilit açın gelen uyarıya etkinleştir deyin

Artık ister Yedekle ve sıfırla bölümünden telefonu fabrika ayarlarına sıfırlayabilir yada recovery modunda wipe yaparak cihazı sıfırlayın tercih sizin açılması biraz uzun sürecektir ama artık google hesabı istemeyecektir

İyi Forumlar hepinize kolay gelsin

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş