GMD 2+ Beyaz Custom Romlarda Problem

'Discovery II & II+ Sorun & Yardım Bölümü' forumunda schalke84 tarafından 8 Şubat 2016 tarihinde açılan konu

 1. schalke84

  schalke84 Kayıtlı Üye
  Kayıtlı Üye

  [hr]
  [hr]
  Arkadaşlar, emeklerine teşekkür ediyorum, bir çok custom rom hazırlamış arkadaşlar. Ama Nerdeyse tamamını denememe rağmen çoğunda problemler yaşadım. yaşadığım genel problemleri yazıyorum. Başka arkadaşlar benim yazacağım problemleri yaşamıyor. Bunun sebebi ve çözümü nedir, yardımcı olursanız sevinirim.
  Nerdeyse hepsinde ön kamera çalışmadı(442lerde)
  Ön kamera çalıştı ise görüntülü arama olmadı
  Hasbelkader bir romda ikisi de çalıştı ama bu sefer de GPS çalışmadı

  Lolipoplar hızlı olmadığı için tercih etmiyorum, lolipop önermeyiniz lütfen?
  [hr]
  [hr]
   
 2. leonkennedy35

  leonkennedy35 Kayıtlı Üye
  Kayıtlı Üye

  Benim elimdeki beyaz ve plus, senin yaşadığın sorunları yaşamıyorum. Söylediklerinden yola çıkarak aklımda bir düşünce var. Büyük ihtimal senin elindeki beyazlar arasında bile farklı bir parti. Forumdaki ve diğer custom romların neredeyse hepsinde alcatelin kamera libleri ve tabanı  kullanılıyor. Bizdeki ön kameralar normalde alcatel versiyonundaki gibi 2MP, üzerine yazılımla interpolasyon ekleyip 5MP diye kaktırdılar. Ama seninki farklı bir parti ise normalden farklı belkide gerçek 5MP kamera kullanılmışsa alcatelin taban alındığı romlarda sorun çıkarması olası.

  Bu arada forumdaki lolipop olan flyme os neredeyse tüm kitkatlardan daha hızlı ve hafif. Lolipop sorunları tamamen oturduktan sonra daha hızlısıni bulamıyabiirsiniz.
   
Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş