güncelleme geliyor ama hata veriyor

#1
selam benim cihazım 4g ve 6.0.1 yüklü root yapmak için cihaz ile bir süre uğraştım yaptığım rootlar cihazı kapatıp açtıktan sonra siliniyor, sebebini android 6.0.1 olmasına bağlıyorum,cihaz a sürekli güncelleme geliyor yükle dedikten sonra recovery mod a gecince hata veriyor,
 cihazın hata vermesi öncesinde yaptığım root u tam kaldıramamasındanmı yoksa yazılımsalmı çözemedim, sizlerden yardımlarınızı bekliyorum tesekkürler..
 
#2
Cvp: güncelleme geliyor ama hata veriyor

cihazı rotladığın için güncelleme alamıyorsun. silsende rootu kalıntıları problem.tek çözüm forumdakı stok romu yüklemen güncelleme yapmak için. birde marshmallow rootlama konusu var forumda onu niye uygulamıyorsunda kingroot tarzı programlarla deniyorsun. her halükarda root yaptığında rootu kaldırsanda güncelleme alamazsın ama hiç değilse forumdaki rootlama yöntemi kalıcı root.
 
#3
teşekkür ederim kardeşim, haklısın çok araştırdım sanırım 4.4.2 sürümlerinde kingoroot aklımın bir köşesinde kalmış ilk aklıma gelen o idi birdahakine daha dikkatli olurum :angel: :angel: :angel: :rool: :rool:
 
Üst