güncelleme hatası.

'Android One 4G Sorun & Yardım Bölümü' forumunda general5353 tarafından 15 Aralık 2015 tarihinde açılan konu

Konu Durumu:
Özür dileriz,Bu konu cevaplara kapatılmıştır.
  1. general5353

general5353 Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

arkadaşlar 6.0.1 güncelleme geldi indirdim tel kapandı kutucuk yarıda hata verdi. bu konuda baştan sona yardımcı olacak varmı. kimse ugrasmiyo. stock romm atın diyo. ben bilmiyorum. stock room indirdim nasıl kuracam progrprogramla . baştan sona yardımcı olacak birini arıyorum.. allah rızası için biri ilgilensin

2. Atakan58

Atakan58 Guest

Arkadaşım neyini anlamıyorsun? 
    Açıkça yazılmış konuda neyini yapamıyorsun.

http://forum.turkdevs.com/konu-6-0-1-general-mobile-4g-tek-dual-sim-mmb29k-stock-rom.html

3. general5353

general5353 Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

yaa en sonunda bilgisayardan napiozz ayrıntılı anlatım yokk. 4 partli dosyayı neyi neye atcazz.. bi video yapsaniz daha başarılı olursunuz

4. Rygebin

Rygebin Guest

Uzay boşluğuna atacaksın okla gösterdim resim koydum . video ekipmanım yok sen al istersen bana.

5. general5353

general5353 Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

o zaman bu işi yapmayın kapatın bu siteyi millete yanlış bilgi veriyosunuzz. indirdin MB yazık yaaa..
    [hr]
    vee şunu soylimki iki kullanıcılara yardımcı olmucaksinizz bir actiniz bu siteyi. yazık ya türk insanı yardımseverdir. ne oldu bu insanlara yazık !!

6. Orochi™

Orochi™ Administrator
    Site Yetkilisi Administrator

4.459
    3.801
    122
    Cihaz:
    Nx569j,Kenzo,Touch
    ROM:
    MIUI 9.6 /Nubia ui 4/amigo Os
    daha dün uyarmıştım konudaki anlatımları uygulayacaksınız diye yine aynı yerdeyiz :emoji_slight_smile:
    işlemi bir siz yapamıyorsunuz diye koca siteyimi kapatalım güldürmeyin beni  :p
    yapamıyorsanız Sorun sizdedir dünde söylemiştim paylaşışan romlar test edilmeden yayınlanmıyor 
    Size tavsiyem bu işleri bilen  arkadaşınızdan yardım alın 

Uyarı Olarak 3 Gün cezalısınız Bu tarz Mesajlar yazmaya devam ederseniz süre uzayacaktır Bilginize.
    KONU KAPALI ...

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş