Güncelleme

'Android One 4G Sorun & Yardım Bölümü' forumunda Muhammed Furkan tarafından 8 Temmuz 2015 tarihinde açılan konu

1. Muhammed Furkan

Muhammed Furkan Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

Güncelleme geldiğini söyleyen arkadaşlar var. Doğru mj bu? Sizede geldiyse bizimle paylaşır mısınız?

2. crzy81

crzy81 Aktif Üye
    Aktif Üye

iddialara göre ilk önce ilk parti telefonlara gelecekmiş benımde ilk parti hala beklıyorum :emoji_slight_smile: güncelleme geldiğine dair ss alıp paylaşılmış,güncellemede deep sleep,you tube vb gibi problemlerin onarıldıgı ıddia edilmekte...

3. Muhammed Furkan

Muhammed Furkan Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

İnşaallah öyledir ben valla biktim şarj konusunda bi iyileştirme olsa iyi olur bide ısınma konusunda da geliştirme vardır İnşaallah.

4. Keremerkaplan

Keremerkaplan Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

Aynen ben kac gundur bekliyorum hala gelmedi gelsin hemen

5. şu stock romları aosp yapsalarda bilmeyenler rahatlasa :emoji_slight_smile:

6. STAN

STAN Yasaklı Üye
    Yasaklı Üye

453
    214
    0
    Aosp deyince biri anlamazsa vodafone un yazılımı diyorum :laugh:

7. Öyle deme istemezler şimdi :emoji_grinning: şöyle içi bomboş artlı tam bir performans romu verseler stock diye kral olurlar.Birsürü kişi kitkat yüzünden telefon değiştirmiştir

8. STAN

STAN Yasaklı Üye
    Yasaklı Üye

453
    214
    0
    Aynen ya kitkat betada ufak tefek sorunlar var ama beta olmasina ragmen stabil kitkattan cok daha iyiydi ona bi art ekleyip kulaklik sorunu ve titresimi cozseler tamamdır :emoji_grinning:

9. ben kitkat betayı stabil tabana aldım ama bazen kendi kendine titriyordu bıraktım :emoji_grinning: sanırım bildirim çubuğundaki bildirimler siliniyodu kilit ekranını açarken sallayınca

10. STAN

STAN Yasaklı Üye
    Yasaklı Üye

453
    214
    0
    Onda bildirim.panelini blunun romundan almak gerekiyo :emoji_grinning: vibe kat falan oyleydi yanlis hatirlamiyosam . Bide o bildirim paneli acik olmasada sallayinca bildirimleri temizliyodu sonra whatsapptaki mesajlari falan goremiyodun kim.ne yazmis falan ruhun duymuyodu :emoji_grinning:

11. stabil tabana alınca farklı bir sorun görmedim :emoji_grinning:

12. Cryoera

Cryoera Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

yok güncellme felan adam photo shop yapmıştır her şeye inanıyosnuz.

13. burak göncü açıkladı discoverye güncelleme gelecek

14. Amazing

Amazing Aktif Üye
    Aktif Üye

Discovery 1 mi guncelleme gelecek

15. evet ama şimdilik lollipop beklemeyin, kitkat için iyileştirme güncellemesi olacak

16. Amazing

Amazing Aktif Üye
    Aktif Üye

Lolipop bizim discovery icin hayal gibi bir sey :emoji_grinning:

17. Snake

Snake Guest

Benim Cihaz 1. parti Hala Güncelleme Gelmedi.

18. crzy81

crzy81 Aktif Üye
    Aktif Üye

Guncelleme bana gdi fakat root attigim icin ( zannediyorum) hata verdi fabrika ayarlarina dondum tekrar guncelle dedim ama guncelleme yok diyor :(

19. berkayaksoy

YouTube uygulamasını silmediğiniz sürece Root sorun olmuyor. Ama hata koduna da bakmadan bir şey diyemeyiz tabi ki. Recovery altından "Wipe Cahce Partition" diyerek mevcut güncellemeyi sil. Aynı şekilde bende de hata vermişti (YouTube yüzünden) Sildikten 2 gün sonra güncelleme geldi. Yedeklerdesin sen şuan :emoji_slight_smile:

20. gengdf

gengdf Yasaklı Üye
    Yasaklı Üye

Bana güncelleme geldi ??

Bu Sayfayı Paylaş